Wycinka drzew to nasza specjalność i pasja.

wycinka drzew alpinista

Od wielu lat w okresie jesienno zimowym wykonujemy wiele prac związanych z wycinką drzew i krzewów. Są to prace polegające na:

  • interwencyjnych zabiegach cięcia,
    • prace te konieczne są po gwałtownych zdarzeniach pogodowych, tak jak burze czy wichury; usuwamy wtedy gałęzie zalegające nad liniami telefonicznymi czy wysokiego napięcia. Robimy to z troską o budynki i inne sprzęty, którym gałęzie bądź całe pnie zagrażają.
  • planowanych wycinkach
    • prace takie to zaplanowane i umówione we wcześniejszym terminie zabiegi arborystyczne. W takich sytuacjach właściciele nieruchomości planują wycięcie drzewa, składają do urzędów właściwe wnioski i uiszczają stosowne opłaty za wycinkę drzewa. Następnie nasi pracownicy po stwierdzeniu stanu faktycznego wykonują całą operację zgodnie z warunkami zlecenia.

Wszelkie prace wykonujemy przede wszystkim technikami alpinistycznymi. Jeżeli jest to oczywiście finansowo i czasowo uzasadnione, używamy wtedy podnośników koszowych, tzw zwyżek. Z doświadczenia jednak widzimy, że wycinka drzew metodą linową daje nam możliwość wykonania prac, w inny sposób niewykonalnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj opis naszych prac.

Mamy sprzęt, którego wiemy jak używać sprawnie i bezpiecznie. Mamy także umiejętności potwierdzone nie tylko certyfikatami IRATA L2 i L3, ale także wieloma pozytywnymi opiniami naszych klientów.

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w jakimkolwiek zakresie związanym z wycinką drzew, ścinaniem całych, bądź przycinaniem ich koron – służymy pomocą.

Zadzwoń lub napisz teraz! Darmowa wycena jest na wyciągnięcie ręki 🙂