Agencja PR

Zarządzanie działem marketingu i PR dla firm stanowi duże wyzwanie. Nasza agencja PR w Poznaniu oferuje kompleksową obsługę reklamową na terenie całej Polski.

Kreowanie i ochrona wizerunku firm, to bardzo istotny element strategii, o którym nie należy zapominać. Budowa marki jest czasochłonna i wymaga wiele zaangażowania, jednak praca nad rozpoznawalnością oraz odbiorem produktów, usług, czy też samego przedsiębiorstwa, może przynieść wymierne efekty. Nasza agencja PR Poznań oferuje wsparcie podmiotom z rozmaitych branż właśnie we wspomnianym zakresie. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny PR, którzy dokładają wszelkich starań, aby realizować wyznaczone cele szybko oraz profesjonalnie. Kompleksowe zarządzanie działem marketingu i PR dla firm może okazać się przydatne, jeżeli sam przedsiębiorca nie ma wystarczająco wiele czasu i doświadczenia, aby samodzielnie nadzorować oraz opracowywać działania marketingowe. Nasza agencja Public Relations Poznań służy zdobytą przez długoletnią praktykę wiedzą. W naszej ofercie znajduje się również kompleksowa organizacja eventów i obsługa marketingowa, które niejednokrotnie mogą znacząco przyczynić się do tego, jak jest postrzegana cała firma.

Działamy na terenie całej Polski, a do zaproponowania mamy przede wszystkim przejrzystą i profesjonalną współpracę opartą na rzetelnym podejściu do klienta. Wykonujemy audyty oraz raporty z wykonanych działań marketingowych, a nasze specjalizacje, to – między innymi – kompleksowa obsługa reklamowa i praca nad relacją firm z mediami oraz wizerunkiem przedsiębiorstw. Oferujemy prowadzenie kampanii reklamowych, a do poszczególnych projektów delegujemy konkretne osoby lub zespoły, które sprawują wszechstronną opiekę nad określonym przedsięwzięciem.

Korzyści płynące z powierzenia podmiotowi zewnętrznemu zarządzania działaniami marketingowymi oraz Public Relations potrafią być naprawdę imponujące. Istotne jest dostosowanie przeprowadzanych projektów do specyfiki branży, a także samego przedsiębiorstwa. Oferujemy szeroki zakres wsparcia oraz kompleksową obsługę w zakresie organizacji eventów firmowych, kampanii reklamowych, jak również kreowania wizerunku.

Kompleksowe zarządzanie działem marketingu i PR

Kompleksowe zarządzanie działem marketingu jest usługą, która może stanowić faktyczne wsparcie dla przedsiębiorcy. W ramach naszej oferty proponujemy usługi dedykowanego agenta od spraw PR oraz szeroko rozumianej promocji – do każdego klienta zostaje bowiem przydzielony profesjonalista lub ich zespół, który zajmuje się całością projektu.

Nasza agencja PR Poznań zatrudnia specjalistów, których naczelnym zadaniem jest czuwanie nad strategią reklamową firm, podejmowanie stosownych działań, a także budowa marki i jej wizerunku. Obsługa w zakresie public relations Poznań może znacząco wpłynąć na to, w jaki sposób przedsiębiorstwo jest postrzegane w środowisku branżowym, jak również pośród potencjalnych klientów i aktualnych kontrahentów.

Takie rozwiązanie nieraz pozwala na redukcję kosztów, ze względu na brak konieczności zatrudniania całego personelu we własnej firmie. Oprócz tego posiadamy własne powierzchnie reklamowe i wynegocjowane rabaty, dzięki czemu można także zoptymalizować wydatki w tym zakresie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasze realizacje obejmowały rozmaite segmenty rynku. Regularnie raportujemy wykonane zadania, co wspomaga kontrolę nad wynikami i kosztami. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy liczą na przejrzystą oraz efektywną współpracę.

Zapoznaj się z realizacjami naszej Agencji PR

Tagi: Kompleksowe zarządzanie działem marketingu i PR dla firm, prowadzenie kampanii reklamowych, kompleksowa obsługa reklamowa, kreowanie i ochrona wizerunku firm,

Jesteś zainteresowany?

Prowadzenie kampanii reklamowych

Nasza firma oferuje kompleksowe prowadzenie kampanii reklamowych. Zatrudnieni przez nas specjaliści od działań promocyjnych służą poradą w zakresie doboru środków, treści, a także optymalizacji kosztów odnoszących się do strategii marketingowej. Działamy szybko oraz przejrzyście, dlatego zapraszamy do współpracy tych, którzy cenią sobie takie podejście do powierzonych zadań.

Prowadzenie social media wymaga zaangażowania, kreatywności i systematyczności. Profesjonalne wsparcie w tym przypadku może okazać się dla przedsiębiorcy niezwykle przydatne. Reklama zewnętrzna outdoor potrzebuje natomiast dogłębnej analizy w zakresie rozmieszczenia nośników komunikatów promocyjnych w poszczególnych lokalizacjach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wspomnianej branży i służymy wsparciem odnośnie wyboru mediów, które docelowo posłużyć miałyby właśnie do prezentacji oferty odbiorcom. Reklama w prasie i artykuły sponsorowane, czy też reklama w radio, TV i Internecie, to tylko niektóre z metod, którymi można posłużyć się w celu przyciągnięcia uwagi potencjalnych zainteresowanych.

Tagi: Agencja PR Poznań, agencja public relations Poznań, Reklama zewnętrzna outdoor, reklama w prasie artykuły sponsorowane, reklama w radio, TV i internecie,

Jesteś zainteresowany?

Zakup mediów

Kreacja reklamy jest zagadnieniem dosyć skomplikowanym i niewątpliwie wymagającym odpowiedniego podejścia. Nieocenionym wsparciem może okazać się nasz dom mediowy Poznań, który z racji zdobytego poprzez wiele lat obecności na rynku doświadczenia służy poradami i pomocą w opracowywaniu takich zagadnień z zakresu marketingu, jak chociażby optymalizacja reklamy. 

W kwestii kosztów niezwykle istotnym aspektem może okazać się zakup mediów Poznań. Powierzchnie reklamowe powinny być dobierane z rozsądkiem, a w procesie decyzyjnym należy wziąć pod uwagę wiele rozmaitych czynników, takich jak chociażby lokalizacja, czy zasięg. Jednym z nich jest również z pewnością cena. Nasza firma prowadzi działalność we wspomnianej branży od wielu lat, dlatego posiadamy własne nośniki informacji handlowej, a także – z racji zakupów hurtowych – mamy wynegocjowane bardzo korzystne warunki z ich dostawcami. Atrakcyjne rabaty pozwalają niejednokrotnie na znaczącą redukcję kosztów, dlatego współpraca z nami w tym zakresie może być bardzo opłacalna.

Tagi: Zakup mediów Poznań, dom mediowy Poznań, brand awareness Poznań,

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Kreowanie wizerunku firmy i relacje z mediami

Kreowanie wizerunku firmy wymaga wiele pracy, a także dokładnie przemyślanych działań. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nieumiejętny dobór słów, czy też pewne niezręczności w publikowanych treściach mogą mieć realnie negatywny wpływ na odbiór całego przedsiębiorstwa zarówno przez środowisko branżowe, konkurencję, czy też potencjalnych i aktualnych klientów. Rzecznik prasowy dla firm często pomaga nadzorować i kształtować relacje z mediamiktóre w wielu przypadkach są bardzo ważne.

Proces budowania marki ma za zadanie pozytywnie wpływać na wizerunek firmy, jej towarów, a także usług w dostępnych mediach oraz pośród osób zainteresowanych. Posiadamy rozbudowane doświadczenie w branży kształtowania wizerunku i wykorzystujemy w tych celach szerokie spektrum działań marketingowych. Pomoc profesjonalistów we wspomnianym zakresie może być naprawdę przydatna, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy. Praca nad świadomością marki niejednokrotnie pozwala na dotarcie ze swoją ofertą do szerszego grona osób znajdujących się w grupie docelowej. Nasza firma oferuje wsparcie w kwestiach takich jak budowa marki Poznań, czy brand awareness Poznań.

Tagi: Kreacja reklamy, optymalizacja reklamy, budowa marki Poznań, kreowanie wizerunku firmy,

Jesteś zainteresowany ?

Audyty i raporty z działań marketingowych

Agencja PR BigGroup oferuje także audyty marketingowe, które pomagają zdiagnozować ewentualne nieprawidłowości w całościowej strategii. Służymy również wsparciem w opracowaniu ewentualnych działań naprawczych, których podjęcie może często pomóc w zoptymalizowaniu efektów i wpłynąć pozytywnie na dalsze, bardziej perspektywiczne rezultaty poszczególnych akcji. Audyt marketingowy może okazać się bardzo przydatny w celach sprawdzających, a także wtedy, gdy chcemy poszerzyć swoją wiedzę i wyeliminować zaistniałe błędy w realizacji zadań.

Współpraca z naszą firmą obejmuje również raportowanie działań marketingowych i raportowanie działań PR – czuwanie nad tymi segmentami strategii promocyjnej jest bardzo ważne. Rozumiemy to, dlatego na bieżąco monitorujemy efekty podejmowanych działań i staramy się ulepszać planowane akcje pod rozmaitymi kątami. Nasze raporty wykonujemy w języku polskim lub angielskim, w zależności od preferencji klienta. Zapraszamy do współpracy tych przedsiębiorców, dla których kontrola efektywności działań marketingowych stanowi klucz do rozwoju firmy oraz jej planów w zakresie promocji oferowanych towarów, czy też usług.

Tagi: Audyty marketingowe, raportowanie działań marketingowych, raportowanie działań PR, kontrola efektywności działań marketingowych,

Jesteś zainteresowany?

Kompleksowa organizacja eventów

Organizacja eventów jest niejednokrotnie ogromnym wyzwaniem, ze względu na szerokie spektrum elementów, które należy zaplanować. W naszej ofercie znajdują się pozycje takie jak chociażby organizacja imprez okolicznościowych, czy urodziny firmy. Wynajęcie podmiotu zewnętrznego do przygotowania tego rodzaju wydarzeń może znacząco odciążyć przedsiębiorcę – konieczne jest bowiem w takim przypadku zaangażowanie czasowe oraz często również obeznanie w kwestiach logistycznych.

Nasza agencja eventowa Poznań oferuje profesjonalne oraz wszechstronne przygotowanie rozmaitych imprez. Zajmujemy się przygotowaniem sal lub plenerów pod kątem określonego wydarzenia, a także dbamy o aspekty techniczne, takie jak muzyka, oświetlenie, catering oraz inne atrakcje. Proponujemy kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia koncepcji eventu, organizacji, nadzoru, rozliczenia i ewentualnego nagrania. Do każdego projektu delegujemy specjalistę, który odpowiedzialny będzie za komunikację z klientem oraz podległym zespołem, dzięki czemu możliwe jest szczegółowe i dokładne zaplanowanie wydarzenia w sprawny oraz prosty sposób. Powierzenie wszystkich obowiązków związanych z przygotowaniem eventu naszej firmie jest dla przedsiębiorcy bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Tagi: Kompleksowa organizacja eventów, prowadzenie kampanii reklamowych, nadzór nad eventami

Jesteś zainteresowany?

Złóż zapytanie

Odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Adres:

BIG Group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Poznańska 58a/1
60-853 Poznań