Producent reklam ściennych i wolnostojących (Wielkoformatowe konstrukcje reklamowe - Billboardy - Backlighty - Citylighty)

W zależności od wymagań klienta jesteśmy w stanie wykonać zarówno naścienne konstrukcje wielkoformatowe jak i wolnostojące małe formaty reklam. Jako producent reklam wszelkiego rodzaju mamy nieograniczone możliwości personalizacji ich pod wymagania danego klienta.
Wykonujemy realizacje w całej Polsce, w centrach miast oraz przy autostradach. Stosujemy nowoczesne materiały tak, by reklamy były w stanie wytrzymać lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

 

Wybierz typ reklamy

Reklamy ścienne

Producent reklam Big Group oferuje stworzenie dowolnej powierzchni reklamowej na ścianach budynków mieszkalnych i biurowych jak i innego typu budowlach. Zajmujemy się kompleksowo wszystkim od wyceny, stworzenia wizualizacji, wykonania konstrukcji pod reklamę jak i dokonania wydruku i montażu grafiki. Rozmiary i typy konstrukcji są dowolne. Możemy stworzyć powierzchnię wielkoformatową o wymiarach sięgających nawet ponad 1000m2 w dowolnym kształcie (kwadrat, prostokąt, niestandardowe owalne konstrukcje) jak i dużo mniejsze konstrukcje o wymiarach standardowych 18m2, 36m2, 100m2.

Rozróżniamy kilka sposobów montażu reklamy na budynku:

 • baner lub siatka reklamowa na oczkach zamocowana opaskami do linki rozciągniętej po obwodzie,
 • baner reklamowy z tunelem, w którym znajduje się rura metalowa mocowana bezpośrednio do kotwy,
 • ramka metalowa przymocowana do budynku z przymocowanym do niej banerem,
 • specjalny profil metalowy przymocowany do budynku, który po zamontowaniu reklamy zostaje zasłonięty grafiką reklamową – tzw. „ukryty profil”
 • inne w zależności od specyfiki obiektu i materiału, z którego jest wykonany

Rozmiary typowe to 6×3; 12×3; 8×8; 10×10; 24×8 lub wiele innych dowolnych w zależności od potrzeb klienta lub wielkości obiektu.

Tagi: Reklamy ścienne Poznań, Siatki reklamowe na budynkach, Producent reklam ściennych

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany nośnikiem tego typu?

Reklamy wolnostojące

Zajmujemy się kompleksową produkcją i ustawianiem konstrukcji reklamowych wolnostojących na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie stworzyć konstrukcje wielkoformatowe wykorzystywane do ekspozycji reklam w centrach miast i przy autostradach czy drogach ekspresowych, jak i mniejsze konstrukcje reklamowe ustawiany przy siedzibach firm, znakach kierunkowych, drogach miejskich.

Oferowane formaty i typy konstrukcji to:

 • konstrukcje oparte o kontenery morskie przykryte banerami reklamowymi. Są to trwałe konstrukcje posiadające aż cztery powierzchnie reklamowe go wykorzystania (dwa fronty i dwa boki) które mogą być dowolnie konfigurowane. Podstawowe przykłady rozmiarów takich konstrukcji to:
 • 8 kontenerów – ok. 610m2 (front + tył 24,15 x 11,5 oraz boki 2x 2,4 x 11,5);
 • 4 kontenery – ok. 335m2 (front + tył 12,15 x 11,5 oraz boki 2x 2,4 x 11,5);
 • 2 kontenery – ok. 167m2 (front + tył 12,15 x 5,75 oraz boki 2x 2,4 x 5,75)
 • Lub inne konfiguracje
 • Konstrukcje z rusztowań przystosowanych pod reklamę. Konstrukcje te są łatwiejsze w transporcie i mogą być ustawiane w trudniejszym terenie niż konstrukcje kontenerowe. Mogą mieć dowolny rozmiar i kształt. Typowe rozmiary to: 24×8; 18×6; 12×4; 8×6; 6×3 i inne
 • Konstrukcje stalowe dedykowane. Wykonywane na życzenie klienta dowolne rozmiary konstrukcji i kształtów zaprojektowane wykonane zgodnie z projektem budowanym. (Pylony, dwustronne megaboardy i inne)

Tagi: Producent kontenerów reklamowych, Reklama autostrada, Rusztowania reklamowe, Reklamowe konstrukcje stalowe

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany nośnikiem tego typu?

Billboardy/Backlighty

Jesteśmy producentem reklam w formie billboardów reklamowych i podświetlonych backlightów. Mamy w swojej ofercie typowe formaty reklam 3×2; 5,04×2,38; 6×3, 12×3, ale możemy też wykonać na życzenie klienta inny rozmiar. Billboardy mogą być przystosowane pod wyklejanie papieru, jak i pod banery reklamowe. Tworzymy billboardy trwale związane z gruntem, oparte na pylonach, czy też przestawne nietrwale związane z gruntem, obciążone bloczkami betonowymi lub krawężnikami. Mamy w swojej ofercie backlighty w systemie napiętego lica jak i montowane tradycyjnie za pomocą opasek zaciskowych przez oczka do konstrukcji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz z możliwością współpracy na stworzonych konstrukcjach reklamowych.

Tagi: Producent billboardów Poznań, Producent backlightów, Billboardy Poznań, Producent reklam

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany nośnikiem tego typu?

Citylighty

Jesteśmy producentem reklamy podświetlanych tzw. Citylightów. Są to podświetlane kasetony z wymienną grafiką o wielkości ok 1,2m x 1,8m. Tego typu nośniki często można spotkać na dworcach autobusowych, kolejowych, lotniskach, wiatach przystankowych czy w miejscach o dużym nasileniu ruchu pieszego. Jako producent reklam tego typu doradzimy i dobierzemy odpowiednią formę reklamy oraz sposób jej montażu.

Jest to bardzo estetyczny nośnik reklamowy z grafiką drukowaną na papierze lub banerze backlight.

Tagi: Producent citylightów Poznań, Citylighty podświetlane, reklama miejska

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany nośnikiem tego typu?

Inne reklamy

Jako producent reklam posiadamy możliwość stworzenia niestandardowych konstrukcji reklamowych na życzenie klienta.

Oferujemy dowolne kształty i rozmiary nośników, materiały, z których są wykonane.

Mogą to być przykładowo: balony reklamowe, murale artystyczne, reklamy wyświetlane na rzutnikach (video mapping) czy ekrany LED.

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany nośnikiem tego typu?

Murale

Wykonujemy profesjonalne murale artystyczne. Jest to forma reklamy zewnętrznej która najbardziej związana jest ze sztuką. Do produkcji muralu nie trzeba ingerować w strukturę budynku a często należy najpierw poprawić zniszczoną elewację. Efekt produkcji muralu to zarówno poprawa stanu budynku jak i znaczne upiększenie przestrzeni miejskiej.
Zajmujemy się muralami kompleksowo, od projektu poprzez naprawę elewacji, ustawienie rusztowania i namalowanie muralu.
Tagi: Murale, murale na ścianie, reklama malowana na ścianie

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany nośnikiem tego typu?

Złóż zapytanie

Odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Adres:

BIG Group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Poznańska 58a/1
60-853 Poznań