Wynajem powierzchni reklamowych - Dostawca nośników OOH - Reklama wielkoformatowa - Billboardy - Backlighty - Citylighty

Posiadamy dużą liczbę powierzchni reklamowych w całej Polsce. Od tych największych, najbardziej prestiżowych, wielkoformatowych reklam znajdujących się w centrach miast, po te mniejsze, znajdujące się w galeriach handlowych, na lotniskach czy w przejściach podziemnych. Wynajem powierzchni reklamowych w tym jesteśmy najlepsi.

Pomagamy naszym klientom efektywnie wybrać najlepszą formę reklamy, przygotowujemy projekt graficzny, drukujemy i montujemy reklamę, a na koniec dostarczamy profesjonalne zdjęcia i na życzenie raporty czy analizy z ich efektów. Zajmujemy się całym procesem reklamowym od początku do końca, tak, by klient uzyskał z kampanii reklamowej jak najwięcej.

Reklama zewnętrzna (outdoor) to medium, które bezpośrednio łączy przekaz reklamowy z jego odbiorcą i przez 24h na dobę dociera on do potencjalnego klienta. Liderzy światowego handlu na całym świecie już dawno docenili wartość wszelkich nośników reklamy zewnętrznej – mediów OOH (out of home) i nagminnie z nich korzystają. Big Group daje przedsiębiorcom możliwość wykorzystania różnego typu reklamy zewnętrznej w miastach i przy drogach ekspresowych w całej Polsce.

Tagi: Wynajem reklam, wynajem powierzchni reklamowych, powierzchnie wielkoformatowe.

Wyszukiwarka powierzchni reklamowych

W celu ułatwienia wyboru odpowiedniej reklamy stworzyliśmy wyszukiwarkę powierzchni reklamowych. Reklamy można wyszukiwać wybierając miasto, wielkość reklamy, oświetlenie czy rodzaj nośnika reklamowego jak również wpisując dowolną frazę w pole tekstowe. Dodatkowo można sprawdzić powierzchnie reklamowe po mapie Google, tak, by zobaczyć blisko jakich obiektów znajduje się wybrana lokalizacja. Każda powierzchnia posiada też unikalny numer, po którym można ją znaleźć.

Szukasz reklamy wielkoformatowej lub reklamy typu Citylight lub Backlight w mieście Poznań lub innym? Nic prostszego wystarczy zaznaczyć odpowiedni rodzaj powierzchni reklamowej (Citylight, Backlight, Billboard, Wielki Format) wybrać lokalizację Poznań, Warszawa, lub np. Autostrada A2 czy A4 by otrzymać dostępne na wynajem powierzchnie reklamowe.

Ponieważ nie wszystkie nasze reklamy znajdują się jeszcze w wyszukiwarce, dlatego w przypadku, gdy nie znajdą Państwo odpowiednich nośników zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz zespół przygotuje dla Państwa ofertę indywidualnie.

Tagi: Wyszukiwarka powierzchni wielkoformatowych, reklamy wielkoformatowe, wielki format, outdoor,

Posiadamy nośniki w całej Polsce

Nasza bogata oferta obejmuje powierzchnie reklamowe w miastach G8 jak i mniejszych miejscowościach czy drogach ekspresowych i autostradach. Możecie Państwo skorzystać z przygotowanej mapy Google z zaznaczonymi lokalizacjami.

Interesuje Cię reklama w mieście Poznań czy reklama na lotnisku w Warszawie, a może wynajem powierzchni reklamowych przy autostradzie? Skorzystaj z mapy i w łatwy sposób znajdź odpowiednią dla Ciebie lokalizację.

Ponieważ nie wszystkie reklamy mogą być zaznaczone na mapie, dlatego w celu poznania pełnej oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Tagi: Reklama Poznań, reklama zewnętrzna

Przejdź do mapy powierzchni reklamowych
Mapa powierzchni reklamowych do wynajmu

Reklama wielkoformatowa / Outdoor

Wielki Format to najbardziej prestiżowa forma reklamy zewnętrznej. Wielkoformatowe powierzchnie reklamowe zaczynają się od kilkudziesięciu metrów kwadratowych i potrafią sięgać nawet kilku tysięcy metrów kwadratowych. W 2018 w Emiratach Arabskich w Dubaju pobito rekord Guinnessa na największą reklamę wielkiego formatu na świecie, jej powierzchnia to 6260 m2 składa się ona z logotypów różnych organizacji międzynarodowych i ma podnosić świadomość ludzi do własności intelektualnej. Reklama ta pobiła poprzednią instalację firmy LG również znajdującą się w Dubaju. Na naszym rodzimym rynku największe powierzchnie reklamowe sięgają nawet dwóch tysięcy metrów kwadratowych.

Wielkoformatowe reklamy to najlepsze narzędzie na podnoszenie świadomości marki (brand awereness) jak również sprzedaż czy promowanie produktów. Najczęściej usytuowane są w miejscach o dużym natężeniu ruchu samochodów i pieszych przez co przyciągają wzrok potencjalnych klientów i są częściej zapamiętywane, niż mniejsze nośniki reklam. Sama wielkość nie tylko zwraca uwagę, ale podnosi rangę pokazywanej treści nadając jej unikatowości i splendoru.

Wynajem powierzchni reklamowych we wszystkich największych miastach w Polsce a także w wielu mniejszych miejscowościach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Tagi: Reklama galerie handlowe, powierzchnie reklamowe lotniska

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany nośnikiem tego typu?

Reklama przy autostradach i drogach ekspresowych

Big Group jako jedna z pierwszych firm w Polsce stworzyła sieć nośników wielkoformatowych przy drogach ekspresowych i autostradach. Sieć naszych dróg powiększa się każdego roku, dlatego i my stale rozwijamy naszą ofertę budując kolejne powierzchnie wzdłuż autostrad i tras szybkiego ruchu. Reklama tranzytowa opiera się na dotarciu do osób podróżujących, jest to bardzo zróżnicowana i liczna grupa docelowa. Miesięcznie obok nośnika reklamowego przy autostradzie może przejeżdżać nawet do 2 mln ludzi i są to osoby z każdej grupy wiekowej.

Zagęszczenie reklam przy autostradzie jest bardzo małe i klient najczęściej widzi tylko jedną reklamę raz na jakiś czas, w przeciwieństwie do centrów wielkich miast, gdzie na każdym skrzyżowaniu jest ich wiele. Pozwala to lepiej zapamiętać samą treść reklamy niż w mieście. Dodatkowo, nasze nośniki reklamowe przy autostradach ustawione są w taki sposób, by pomimo prędkości autostradowej klient miał styczność z reklamą minimum ok 30 sekund. Wielki format reklam przy autostradach sprawia, że treści na nich są czytelne już z dużych odległości. Niektóre reklamy mogą sięgać nawet 12 metrów wysokości i posiadać powierzchnie do kilkuset metrów kwadratowych. Większość ruchu na drogach takich jak A1, A2, A4 czy S3, S5 odbywa się za dnia, natomiast po zmroku spada ona o ok. 90% dlatego powierzchnie te nie muszą być oświetlone co bardzo wpływa też na niższe kosztu najmu powierzchni.

Wskaźnik CPM (cost per mille) dla nośników przy drogach jest więc bardzo niski (w granicach 1-2 zł!). Oznacza to, że wydanie jednej złotówki na reklamę pozwala dotrzeć do 1000 klientów. Reklama przy autostradzie jest więc jedną z najbardziej efektywnych form reklamy.

Tagi: Reklama autostrada, reklama tranzytowa, reklama A2, reklama A4, reklama A1

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany takim nośnikiem?

Murale reklamowe

Reklama jest sztuką, a niektórzy twierdzą nawet, że jest to najwspanialsza jej forma.  Odkąd Andy Warhol namalował słynne puszki zupy Campbell’s, a jego prace zostały wystawione w najlepszych galeriach sztuki, świat reklamy się zmienił. Specjaliści od marketingu zaczęli wymyślać coraz ciekawsze formy dotarcia do klienta łącząc różne style i techniki. Jedną z form reklamy najbardziej zbliżonej do sztuki jest właśnie mural. Murale reklamowe to prace artystów, które upiększają budynki i przestrzeń miejską. Często znajdują się w dobrze wyeksponowanych miejscach i mają ciekawy przekaz.

Big Group posiada w swojej ofercie powierzchnie reklamowe przeznaczone pod mural reklamowy w różnych miastach w Polsce. Posiadamy wykwalifikowanych artystów, którzy wykonają dowolny wzór i projekt. Możemy też pomóc w zaprojektowaniu kreacji. Jeśli chcesz poznać naszą ofertę proszę skorzystaj z formularza kontaktowego.

Tagi: Reklama na ścianie, murale, murale reklamowe

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany nośnikiem tego typu?

Reklama Backlight/Billboard

Billboardy reklamowe to popularna forma reklamy zewnętrznej. Najczęściej spotykane jako wolnostojące lub przymocowane do ścian konstrukcje reklamowe o wielkościach takich jak: 12m2 (billboard 5,04m x 2,38m) 18m2 (billboard 6m x 3m) 36 m2 (megaboard 12m x 3,) lub podobne.

Rozróżnia się nośniki oświetlone od frontu światłem zewnętrznym na wysięgniku (frontlight) oraz bardziej prestiżowe nośniki posiadające podświetlenie reklamy od tyłu (backlight)

Są to najczęściej spotykane nośniki w przestrzeni miejskiej. Zlokalizowane przy drogach, skrzyżowaniach i miejscach z dużą przepustowością ruchu ulicznego i pieszego.

Posiadamy w swojej ofercie nośniki każdego typu i różnych wielkości.

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Tagi: Backlighty, reklamy przy ulicy

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany takim nośnikiem?

Reklama Citylight

Reklamy świetlne o niewielkich wymiarach (ok 1,2m x 1,8m) nastawione głównie na klientów pieszych mijających reklamy w niewielkich odległościach. Spotykane zarówno wewnątrz budynków jak i w przestrzeni miejskiej. Najczęściej występują przy przystankach autobusowych, w przejściach podziemnych, na lotniskach i dworcach autobusowych.

Dużym atutem tej reklamy jest jej lokalizacja oraz niewielki koszt najmu oraz produkcji.

Tagi: Citylighty, reklama w mieście, reklama na dworcu

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany nośnikiem tego typu?

Inne powierzchnie reklamowe

Posiadamy w swojej ofercie wynajem powierzchni reklamowych na nietypowych nośnikach reklamy.

Przykładem może być tutaj reklama na ekranach LED, rowerach miejskich, tyłach autobusów, nośniki reklamowe znajdujące się w galeriach handlowych czy na lotniskach.

Na życzenie klienta wynajmujemy tymczasowe powierzchnie reklamowe na przyczepach czy konstrukcjach dmuchanych.

Mamy wiele możliwości i pomysłów. Zapraszamy do współpracy.

Tagi: Powierzchnie reklamowe na lotnisku, wynajem reklam rowery miejskie,

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany takim nośnikiem?

Do Twojej dyspozycji mamy:

Ikona citylightu
1594
Citilightów
Ikona backlightu
873
Backlightów
Ikona wielkiego formatu
615
Ściany wielkoformatowe
Ikona wielkiego formatu
321
Nośniki przy autostradzie
Ikona wielkiego formatu
132
Murali
Ikona wielkiego formatu
2658
Inne powierzchnie

Odpowiedzi na najczęstsze pytania:

Jak wygląda proces wynajmu?

W pierwszej kolejności trzeba się z nami skontaktować telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Następnie ustalimy co Państwo potrzebują. Ile reklam, na jaki okres, jakie duże itp. Przygotujemy wycenę, a po jej akceptacji podpiszemy umowę. Następnie pozostanie już tylko płatność a my zajmiemy wszystkim. Przygotujemy projekt do akceptacji, wydrukujemy reklamę zamontujemy i zrobimy i prześlemy zdjęcie dowodowe.

Ile kosztuje wynajem powierzchni reklamowej?

Szczegółowy cennik zostanie przesłany po wstępnym wyborze lokalizacji i terminów. Na cenę składa się cena za okres najmu oraz koszt druku reklamy. Przy dłuższych ekspozycjach oraz większych ilościach reklam stosujemy wysokie rabaty. Najtańsze powierzchnie zaczynają się od kilkuset złotych miesięcznie.

Na jaki okres wynajmowane są powierzchnie reklamowe?

Zazwyczaj kampanie reklamowe są miesięczne lub ich wielokrotność i tak są przedstawione w cenniku. Jest to jednak jedynie propozycja i zawsze jest możliwość ustawienia dowolnych okresów najmu w zależności od potrzeb.

Jak długo będę czekać na ofertę?

Przeważnie wystarczy od 15 min do 1h. Jeżeli zapytanie posiada sporą liczbę lokalizacji, terminów i jest nietypowe to może się to wydłużyć do 1 dnia roboczego.

Czy aby zamówić nośnik, muszę mieć projekt graficzny?

Oczywiście projekt graficzny do wydruku reklamy jest niezbędny. Jeżeli jest lub są jego założenia to bardzo pomaga. Jednak, mamy własnego grafika, który jest w stanie przygotować dowolny projekt nawet bez wstępnych założeń czy materiałów.

Czy poza tym co widać na stronie są jeszcze dostępne inne reklamy na wynajem?

Tak, posiadamy znacznie więcej powierzchni niż te co widać na stronie. Jeżeli nie widzisz reklamy na naszej stronie ze swojego miasta lub ulicy prosimy o kontakt i przedstawimy pełną ofertę.

Współpraca w wynajmie reklamy

Stale poszerzamy naszą ofertę poprzez budowę nowych nośników reklamowych i przejmowanie istniejących atrakcyjnych lokalizacji. Jeżeli więc posiadasz atrakcyjny grunt przy autostradzie, drodze ekspresowej lub w centrum miasta i chciałbyś go sprzedać, wynająć lub nawiązać współpracę w zakresie wynajmu reklamy, prosimy o kontakt. Poza gruntami interesują nas także istniejące nośniki reklamowej lub dobrze wyeksponowane elewacje budynków w lokalizacjach, w których istnieje duże natężenie ruchu pieszego lub samochodowego.

Istnieje możliwość współpracy w różnych formach, wynajem, sprzedaż lub tymczasowa współpraca. Wszystkie oferty prosimy kierować na maila lub poprzez kontakt telefoniczny.

Złóż zapytanie

Odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Adres:

BIG Group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Poznańska 58a/1
60-853 Poznań