Producent reklam świetlnych i oznakowania przestrzennego. Kasetony podświetlane, Litery 3D, Stoiska targowe, Pylony reklamowe

Tworzymy oznakowanie przestrzenne – zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i produkcją różnego typu reklam przestrzennych. Produkujemy zarówno typowe produkty jak i elementy na specjalne zamówienie. Produkcja odbywa się w Poznaniu, ale montujemy i wysyłamy nasze produkty na cały kraj oraz do państw UE.

Jesteśmy producentem różnego typu reklam:

 • litery przestrzenne o dowolnej wielkości, kolorze i z różnego typu materiałów (podświetlane diodami LED, naświetlaczami lub w systemie halo, wykonane ze styroduru, plexi, stali, drewna i innych elementów)
 • kasetony podświetlane, szyldy reklamowe (wykonane z pleksi, w systemie napiętego lica, ze szkła lub innych elementów)
 • pylony, witacze i totemy reklamowe (różne wielkości: do wykorzystania wewnętrznego i wielkie pylony reklamowe)
 • stoiska targowe (różne wielkości i formy – wraz z montażem i demontażem oraz przechowywaniem stoiska)
 • oklejanie witryn sklepowych
 • wszelkiego rodzaju oznakowanie przestrzenne (neony, etykiety samoprzylepne, fototapety, oklejanie samochodów)

Do produkcji reklam używamy najlepszych materiałów:

 • Stal nierdzewna
 • Miedź
 • Płyty dibond
 • Plexi wysokiej jakości
 • Diody LED od najlepszych producentów z długą 5 letnią gwarancją
 • Atestowane nowoczesne zasilacze
 • Wysokogatunkowe backlighty, banery i siatki reklamowe
 • Folie samoprzylepne, laminaty
 • Inne

Ponieważ stosujemy najlepsze materiały i mamy pewność co do jakości naszych wyrobów to wszystkie nasze produkty objęte są długim okresem gwarancyjnym.

Zapraszamy do współpracy.

Realizacje

Litery przestrzenne 3D / litery świetlne

Jest to bardzo często wybierana forma reklamy. Z liter przestrzennych najczęściej tworzy się logotypy, nazwy obiektów czy slogany firmowe.

Tworzymy litery podświetlane, tzw. „litery świetlne” w których może być podświetlane lico, lub cała litera wraz z bokami a nawet tył litery, który oświetla ścianę, do której jest przymocowana (efekt HALO).

Same litery mogą być wykonane z różnego rodzaju materiału. Najczęściej jest to gięte aluminium na boku litery, które jest malowane na dowolny kolor RAL a front litery wytwarzany jest z mlecznej pleksi by przepuszczał światło. W środku montowane są diody LED.

Na życzenie klienta produkujemy też litery przestrzenne ze styroduru, dibondu, stali nierdzewnej lub miedzi.

Napisz do nas czego potrzebujesz a przygotujemy wycenę lub wizualizację.

Tagi: Litery 3D Poznań, producent liter 3D, litery przestrzenne

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Kasetony podświetlane, szyldy reklamowe

Produkujemy kasetony reklamowe podświetlane w różnych rozmiarach i dowolnej kolorystyce. Kasetony najczęściej montowane są na zewnętrznych elewacjach i dlatego też muszą być odporne na warunki atmosferyczne. Często znajdują się też wewnątrz Galerii Handlowych czy w biurach, gdzie mają zadanie przykuwać uwagę klientów.

Nasze produkty wykonujemy starannie, z dbałością o wszystkie szczegóły, tak by wyglądały bardzo dobrze i działały przez lata. Stosujemy do produkcji najlepsze na rynku komponenty takie jak wysokiej jakości diody LED, wodoodporne zasilacze, czy backlighty zadrukowane w wysokiej rozdzielczości.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami i zapytaj eksperta o to jaki szyld będzie najlepszy dla Ciebie.

Tagi: kasetony podświetlane, kasetony LED, szyldy reklamowe, oznakowanie przestrzenne

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Pylony, witacze i totemy reklamowe

Oznakowanie przestrzenne jest bardzo ważnym elementem przy wjazdach do firm, wejściach do biur lub w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego czy samochodowego. Wszystko po to, by dotrzeć z informacją do jak największej liczby ludzi.

Mogą być podświetlane, przybierać różne kształty i wielkości.

Wszystkie pylony witacze i totemy reklamowe produkujemy na indywidualne zamówienie i każdorazowo dobieramy odpowiednią dla klienta formę kształt i rodzaj oświetlenia.

Na początku określamy potrzeby z klientem, następnie tworzymy wizualizacje i dobieramy wielkości, wyceniamy ilość prac i po podpisaniu umowy przystępujemy do realizacji.

Tagi: pylony reklamowe, totemy reklamowe, pylony podświetlane, totemy LED

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Stoiska targowe

Oznakowanie przestrzenne to także profesjonalne stoiska targowe. Mamy swoje realizacje na największych imprezach targowych w Polsce.

Oferujemy stoiska modułowe, ścianki wystawiennicze, boxy jak również stoiska indywidualne tworzone specjalnie na życzenie klienta.

Zajmujemy się klientem kompleksowo. Przygotowujemy stoisko targowe pod klucz (ściany, podłogi, kuchnie, oświetlenie, kwiaty, zestawy Audio&Video). Po imprezie targowej demontujemy stoisko i przewozimy we wskazane miejsce lub przechowujemy do następnej wystawy.

Zapraszamy do współpracy.

Tagi: producent stoisk targowych Poznań, kompleksowa obsługa targów, budowa stoisk targowych

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Oklejanie witryn sklepowych

Zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem witryn sklepowych. Przy naszych realizacjach stosujemy folie wysokiej jakości od najlepszych producentów. Klienci często cenią nas za terminowość, wysoką jakość wykonania i możliwość wykonywania pracy w trudnych warunkach (często w godzinach nocnych)

Do wyklejania stosujemy następujące rodzaje folii:

Folia OWV (One Way Vision) – charakteryzuje się przepuszczalnością światła od 50-80% (w zależności od producenta) dzięki czemu nie powoduje całkowitego zaciemnienia pomieszczeń. Folia posiada drobną perforację przez co po oklejeniu szyby otrzymujemy efekt „lustra weneckiego” – osoby znajdujące się wewnątrz widzą co się znajduje za szybą a z drugiej strony widać tylko reklamę.

Folia pełna – lepiej oddaje jakość reklamy niż folia OWV ponieważ nie posiada perforacji. Po aplikacji na szybie daje jednak duże zaciemnienie. Można ją stosować na różne powierzchnie (pleksi, ściany, okna itp.)

Folia mrożona – Jej główną cechą jest nadanie szybie efektu piaskowanego, oszronionego szkła, przepuszcza światło jednak rozmazuje obraz zapewniając intymność.

Folia ploterowa – posiada bardzo dużo różnych wzorów i kolorów (folie odblaskowe, fluorescencyjne, carbon, struktura metalu) i jest stosowana zarówno na szyby jak i inne elementy (aluminium, ściany, stal). Ploter wycina cyfrowo w folii dowolny kształt czy kontur.

Tagi: Oklejanie witryn, wyklejanie witryn sklepowych, folia na szyby sklepowe

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Inne

Wykonujemy wiele elementów oznakowania przestrzennego, dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytanie to prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego a z pewnością szybko się odezwiemy.

Do innych elementów oznakowania przestrzennego które wykonujemy należą:

• Oklejanie samochodów
• Wydruki etykiet samoprzylepnych
• Produkcja neonów
• Fototapety
• Ścianki wystawiennicze
• Kompleksowe oznakowanie pomieszczeń biurowych i galerii handlowych

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Złóż zapytanie

Odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Adres:

BIG Group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Poznańska 58a/1
60-853 Poznań