Print / wydruk

Nasza drukarnia banerów reklamowych zajmuje się wszelkiego rodzaju wydrukami reklamowymi, kompleksowo obsługując zarówno małe, jak i większe przedsiębiorstwa. Oferujemy między innymi druk banerów reklamowych, backlightów czy citylightów oferując tym samym nowoczesne formy docierania do klienta, ale w naszej ofercie znajdą Państwo również bardziej tradycyjne ulotki, foldery, naklejki, fototapety i dużo więcej. Nasze usługi to nie tylko drukowanie — kompleksowo zajmujemy się także projektowaniem reklam i każdym elementem jego realizacji, aż po druk. Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować każdy rodzaj wydruku, niezależnie od wymagań klientów. Nasze usługi staramy się wykonywać bardzo szybko, doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, że czas realizacji jest bardzo istotny dla każdego — dużego i małego.

Druk Banerów reklamowych i siatek mesh

Nasza poznańska agencja reklamowa Big Group poleca Państwu druk banerów reklamowych oraz siatek reklamowych mesh. Jako drukarnia wielkoformatowa, posiadającą nowoczesny park maszynowy, możemy wykonać dla Państwa banery zarówno w standardowej, jak i wysokiej jakości druku, w zależności od potencjalnego umieszczenia powierzchni reklamowej. Oferujemy zróżnicowane materiały i pełną gamę kolorystyczną, zgodnie z życzeniem Klienta, który może dokonać wyboru rozmiaru oraz zdecydować się na baner jedno lub dwustronny. Na zlecenie zgrzewamy krawędzie, wykańczamy baner „na ostro” bądź wykonujemy oczkowanie produktu. Sprzedajemy nasze wyroby na terenie całego kraju gwarantując szybką wysyłkę towaru. Proponujemy także wyroby naszej drukarni banerów reklamowych, wykonanych z siatki mesh. Jest to materiał zbudowany z tkaniny poliestrowej, powleczonej PCV, który przepuszcza światło oraz powietrze. Baner wykonany z siatki nie wybrzusza się na wietrze, jest zdecydowanie odporniejszy na zniszczenie. Siatkę możecie Państwo również zastosować w reklamach umieszczonych na budynkach, nie przeszkadza bowiem w żaden sposób osobom wewnątrz. Siatkę mesh wykańczamy w zależności od potrzeb w sposób analogiczny, jak w przypadku banerów.

Tagi: Drukarnia banerów reklamowych, druk banerów reklamowych, sprzedaż banerów reklamowych, drukarnia banerów reklamowych, druk banerów reklamowych, sprzedaż banerów reklamowych,

Ostatnie realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Druk backlightów i citylightów

Big Group Poznań proponuje Państwu także miejską i drogową formę reklamy, jaką są backlighty i citilighty. Drukujemy i sprzedajemy w Poznaniu, ale poprzez szybką przesyłkę jesteśmy w stanie dostarczyć je Klientowi na terenie całego kraju. Posiadane przez nas nowoczesne maszyny zapewniają wyprodukowanie dla Państwa trwałych, ognioodpornych, wytrzymujących trudne warunki zewnętrzne, a jednocześnie estetycznych i barwnych powierzchni reklamowych. Polecamy druk citylightów, czyli reklam ulicznych w postaci tablic ogłoszeniowych, wolnostojących czy naściennych. Wykonujemy je
w dowolnych rozmiarach, oferując pełną gamę kolorystyczną i preferowane przez Państwa wykończenie. Zajmujemy się także sprzedażą backlightów. Wykonane z tkaniny poliestrowej, z drukiem jednostronnym, są przystosowane do podświetlonej z tyłu powierzchni wielkogabarytowej, a na Państwa życzenie możemy wykonać na nich także poddruki czy „DoubleStrike”. Również w ich przypadku Klient ma oczywiście wpływ na rozmiar, kolorystykę czy wykończenie.

Tagi: Druk citylightów, druk backlightów, druk reklamy poznań

Ostatnie realizacje:

Jesteś zainteresowany nośnikiem tego typu?

Druk ulotek / folderów / teczek

Dla tych z Państwa, którzy nie potrzebują wielkogabarytowej reklamy drogowej czy miejskiej, przygotowaliśmy ofertę druku małych form reklamowych, niezbędnych w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od branży, w której funkcjonuje. Druk ulotek i folderów w naszej firmie odbywa się z wykorzystaniem wydajnych, nowoczesnych maszyn i pozwala na wykonanie ich na dowolnym rodzaju papieru, zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta (papier matowy, z połyskiem, różna grubość papieru itp.). Wydrukujemy dla Państwa dowolną ilość ulotek reklamowych czy folderów i wyślemy na terenie całego kraju. Druk teczek ofertowych również nie ma dla nas tajemnic. Podobnie jak w poprzednim przypadku, oferujemy rzetelne, szybkie wykonanie dowolnego ich projektu (powierzonego przez Klienta lub stworzonego przez naszych doświadczonych fachowców – grafików),  z pełnym wyborem rodzaju zastosowanego papieru (standardowe, lakierowane), drukiem jedno lub dwustronnym oraz wysyłką gotowego zamówienia pod wskazany adres.

Tagi: Druk ulotek, druk teczek ofertowych, wydruk folderów,

Ostatnie realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Naklejki/ etykiety samoprzylepne

Chociaż etykiety mają głównie funkcje ostrzegawcze i informacyjne, to we współczesnej działalności biznesowej stają się także nośnikiem marketingowym. Często użycie naklejek czy etykiet wskazane jest tam, gdzie sezonowa kampania reklamowa wymagałaby nowych opakowań. Etykieta może je doskonale zastąpić, obniżając koszty. Można indywidualnie dobrać projekt graficzny, zmieniać samoprzylepne naklejki, nalepiając jedną na drugą. Istnieje również konieczność znakowania nimi towarów, opakowań, czy wreszcie umieszczania znaków ostrzegawczych i informacyjnych w pomieszczeniach firmy.

Nasza drukarnia naklejek wykonuje je, stosując nowoczesne technologie i maszyny. Etykiety samoprzylepne dostępne są dla Państwa na różnych rodzajach matowego czy połyskującego papieru, mogą mieć dowolną wielkość, a ich szata graficzna zostanie dostosowana do życzeń Klienta przez naszych grafików, lub powielona z projektu powierzonego w szerokiej gamie kolorystycznej. Zapewniamy szybkie, rzetelne pod względem jakości wykonanie i dostarczenie gotowego zamówienia w każde miejsce na terenie kraju.

Tagi: Druk naklejek Poznań, etykiety samoprzylepne, drukarnia naklejek,

Ostatnie realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Folie do wyklejania / fototapety

Jak w przypadku naszych pozostałych ofert, tak i przy zamówieniu przez Państwa druku na folii do wyklejania czy fototapet, zapewniamy szybkość, dokładność wykonania, dostosowanie ilości i wielkości powierzchni drukowanej do potrzeb Klienta oraz szybkie dostarczenie gotowego wyrobu pod wskazany adres.

Big Group Poznań zajmuje się drukiem folii do wyklejania – wykorzystywanych do oklejania nimi powierzchni płaskich, jak tablice reklamowe, stoiska wystawiennicze czy powierzchnie w środkach komunikacji miejskiej. Są przeznaczone do krótko średnioterminowych kampanii reklamowych. Są z reguły białe, matowe lub błyszczące, zdarzają się też przezroczyste. Drukujemy dla Państwa na wielu rodzajach folii, w zależności od zamówienia.

Proponujemy także folie OWV (One Way Vision) – samoprzylepne folie o perforowanej powierzchni przepuszczającej światło, przeznaczonej do oklejania witryn sklepowych, okien czy szyb samochodowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także fototapety, które mogą stanowić nie tylko stały element dekoracyjny powierzchni biurowych, zawierając jednocześnie reklamę produktu, ale po prostu służyć wyłącznie jako element dekoracyjny, dopasowany idealnie do Waszego gustu.

Tagi: Folie do wyklejania, fototapety poznań, folie owv,

Realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Złóż zapytanie

Odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Adres:

BIG Group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Poznańska 58a/1
60-853 Poznań