Strony internetowe / Web - tworzenie stron internetowych Poznań - audyt stron www - sklepy internetowe

Potrzebujesz przejrzystej i funkcjonalnej firmowej strony www? A może Twoim celem jest stworzenie efektownego sklepu online albo prostej i minimalistycznej wizytówki internetowej? Wszystkie te życzenia możesz spełnić, korzystając z naszych usług! Jesteśmy doświadczonym zespołem, który od lat tworzy sklepy www, serwisy tematyczne, strony wizytówki czy tradycyjne strony internetowe. Poznań to miasto, w którym działamy, ale realizujemy projekty z każdej części kraju w zgodzie z wymaganiami naszych klientów.

Wierzymy, że skuteczny projekt strony internetowej czy sklepu online powinien łączyć w sobie praktyczność, elegancję, estetykę i czytelność. Takie właśnie są nasze rozwiązania, które tworzymy z zaangażowaniem i pasją. Nie tylko kreujemy Twoje miejsce w sieci, ale także możemy nim zarządzać. Efektywna obsługa stron internetowych to dla nas ważna kwestia – reagujemy na wszelkie potrzeby Twoich klientów, by Twoja strona www dostarczała im wszystkich niezbędnych informacji w klarowny sposób. Opieka nad projektami sprawia, że Twoja strona lub sklep będą także w 100% bezpieczne i stabilne. Nie ma także problemu, abyś to Ty modyfikował swoją stronę w każdym miejscu i czasie – nasze projekty opieramy o szablony WordPress, Joomla, Drupal, dzięki czemu zyskujesz wygodny CMS (System Zarządzania Treścią), który pozwala na samodzielną edycję treści bez posiadania wiedzy informatycznej.

Nasze strony i sklepy internetowe są nie tylko funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. Projekty, które tworzymy, to także rozwiązania wyjątkowo nowoczesne, realizowane według najnowszych trendów. Obecnie coraz więcej osób przegląda Internet, używając tabletów lub smartfonów. W związku z tym wykonujemy wyłącznie responsywne strony internetowe. Dzięki temu Twoja strona firmowa lub sklep online będą poprawnie wyświetlać się w każdym urządzeniu mobilnym, bez względu na wielkość ekranu.

Zadowolenie naszych klientów, profesjonalizm, rzetelność, terminowość to dla nas priorytety. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!

Nowoczesne strony internetowe

Czytelna, profesjonalna i nowoczesna strona www to prosta droga do sukcesu w Internecie. Pozwala promować produkty lub usługi w sieci, ułatwia potencjalnym klientom kontakt z danym przedsiębiorstwem, zwiększa wiarygodność firmy. Dlatego tworzenie stron internetowych warto powierzać sprawdzonym fachowcom, którzy znają najnowsze trendy i wiedzą, jakie rozwiązania będą wyróżniać się na tle konkurencji i zadowolą odbiorców. Jeśli szukasz specjalistów od projektowania stron www – jesteś w odpowiednim miejscu!

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który od lat działa w branży IT. Budowa stron internetowych w naszym wykonaniu to dbałość o szczegóły, przejrzystość i innowacyjność. Nie tylko kreujemy koncepcję strony, ale także dobieramy kolorystykę i zdjęcia oraz przygotowujemy ją pod pozycjonowanie. Realizujemy wyłącznie strony responsywne, które doskonale wyświetlają się na małych i dużych ekranach. Wykonujemy zarówno projekty dedykowane, jak i strony oparte o szablony WordPress, Joomla, czy Drupal. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Z nami stworzysz eleganckie i przyciągające uwagę strony internetowe. Poznań to miasto, w którym działamy, by usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.

Tagi: Strony internetowe Poznań, tworzenie stron internetowych, budowa stron internetowych,

Ostatnie realizacje:

Korzystamy z technologi:

Technologie internetowe w których pracujemy

Jesteś zainteresowany?

Sklepy internetowe

Elegancki i prosty w obsłudze sklep internetowy to podstawa w e-biznesie. Sklep online nie tylko pomoże w przejrzysty sposób zaprezentować ofertę potencjalnym klientom, ale także może stać się dodatkowym źródłem dochodu w przypadku realizowania handlu stacjonarnego. Zakupy w Internecie to przede wszystkim duża wygoda i szybkość, więc coraz więcej osób właśnie w taki sposób nabywa różne produkty. Posiadanie e-sklepu to prosta metoda na budowanie dobrego wizerunku firmy w sieci czy oferowanie promocji.

Tworzenie sklepów internetowych zawsze powinno opierać się o znajomość panujących trendów, intuicyjność i funkcjonalność. Takie właśnie są nasze e-sklepy: nowoczesne i profesjonalne. Budowa sklepów internetowych w naszym wykonaniu to dbanie o ich responsywność, dopasowanie do indywidualnych potrzeb, skuteczna optymalizacja pod wyszukiwarki. Dostosowanie designu do konkretnej branży oraz grupy docelowej to także coś, co wyróżnia nasze sklepy internetowe. Poznań to Twoje miasto? Właśnie tam realizujemy nasze projekty, które charakteryzują się oryginalnością, kreatywnością, ale i przejrzystością.

Tagi: Strony internetowe Poznań, tworzenie sklepów internetowych, budowa sklepów internetowych, sklepy internetowe

Jesteś zainteresowany?

Audyt i obsługa stron internetowych

Posiadanie strony internetowej to jedno, ale jej atrakcyjność dla odbiorców i wyszukiwarek to zupełnie inna kwestia. Co robić, gdy strona www już istnieje w sieci, ale nie spełnia oczekiwań? W takim wypadku najlepiej zgłosić się do nas w celu jej profesjonalnej analizy. Audyt stron internetowych to ich wszechstronne sprawdzenie, od aspektów technicznych po treść. Z nami nie tylko skontrolujesz szybkość witryny, jej elementy źródłowe czy responsywność – zadbamy także o to, by wszelkie problemy zostały skutecznie naprawione. Dokonamy także optymalizacji strony, by zwiększyć jej widoczność w sieci.

Obsługa stron internetowych to także nasza specjalność. Zgodnie z wytycznymi możemy strony aktualizować, np. dodawać nowe produkty do sklepu, tworzyć nowe podstrony, podmieniać treści, uaktualniać skrypty, a także regularnie odświeżać witryny, np. poprzez zmianę oprawy graficznej. Nadzorowanie stron internetowych w naszym wykonaniu to również wdrażanie odpowiednich mechanizmów bezpieczeństwa, by witryny działały zgodnie z RODO. Zapraszamy także do zapoznania się z usługą pozycjonowania stron internetowych – zleć to naszym specjalistom.

Tagi: Audyt stron internetowych, obsługa stron internetowych, nadzorowanie stron internetowych,

Jesteś zainteresowany?

Naprawy stron internetowych

Nowoczesna strona internetowa musi być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również funkcjonalna. Niepoprawnie działające elementy stron mogą skutecznie zniechęcić potencjalnych klientów do zakupu danego produktu czy skorzystania z konkretnej usługi. Poprawa jakości działania stron www w dużej mierze przyczynia się do zwiększenia zainteresowania witrynami, zwłaszcza gdy funkcjonują lepiej i sprawniej od stron konkurencji.

Naszym celem jest nie tylko tworzenie nowych, łatwych w obsłudze stron, ale także udoskonalanie już istniejących. Naprawy błędów na stronie to skuteczny sposób, by witryny działały szybciej i były bardziej jakościowe. Potencjalni klienci oceniają strony www w kilka sekund, warto więc zadbać o ich jak najlepszą funkcjonalność. Realizujemy naprawy stron internetowych sprawnie i ekspresowo, w ciągłym kontakcie z klientem, by ostateczny efekt spełnił oczekiwania i przyniósł wymierne korzyści.

Tagi: Naprawy stron internetowych, naprawy błędów na stronie, poprawa jakości działania stron www,

Jesteś zainteresowany?

Zakładanie i prowadzenie kont na portalach społecznościowych

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z portali społecznościowych. Szacuje się, że użytkowników social mediów mogą być nawet 2 miliardy! Obecność na tych portal jest więc obowiązkowa, jeśli chce się dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Prowadzenie kont na portalach społecznościowych nie jest zadaniem łatwym – z nami jednak okaże się to niezwykle przyjemne i efektywne!

Tworzymy i prowadzimy konta w takich social mediach jak Facebook, Instagram czy LinkedIn, zarówno firmowe, jak i dla osób prywatnych. Konto firmowe Facebook pozwala na błyskawiczny kontakt z przedsiębiorstwem i je uwiarygadnia, konto firmowe Instagram daje możliwość skutecznego promowania swoich produktów poprzez atrakcyjne zdjęcia, a profil LinkedIn pomaga w rozwoju kariery zawodowej. Nie tylko zakładamy konta i je obsługujemy, ale także wykonujemy marketing internetowy dla firm, w tym ustawiamy kampanie reklamowe. Na każde zapytania klientów czy osób zainteresowanych reagujemy 24/7. Jeśli marzysz o dużej rozpoznawalność w sieci, niezbędny będzie Instagram czy Facebook. Poznań to miejsce, w którym pracujemy dla klientów z całego kraju.

Tagi: Prowadzenie kont na portalach społecznościowych, prowadzenie instagrama, prowadzenie facebooka Poznań, facebook Poznań,  konto firmowe facebook, konto firmowe instagram,

Jesteś zainteresowany?

Tworzenie aplikacji Web

Aplikacje webowe to doskonały sposób, by usprawnić sprzedaż czy obsługę klienta, polepszyć swobodę zarządzania firmą, zwiększyć dostępność do produktów. Powinny być przyjazne dla użytkownika, nowoczesne i bezawaryjne. Tworzenie aplikacji Web to nasza specjalność, zaczynając od analizy potrzeb klientów po dostarczenie finalnego produktu i przeszkolenie z jego obsługi. Posiadamy profesjonalny zespół programistów i grafików, którzy działając w porozumieniu, realizują projekty korzystające z najnowocześniejszych technologii, czytelne i atrakcyjne wizualnie.

Oprócz aplikacji webowych wykonujemy także aplikacje na smartfony. Aplikacje mobilne naszego autorstwa to projekty dla wszystkich branż. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wdrażamy rozwiązania na wszystkie najpopularniejsze platformy, np. tworzymy aplikacje na Androida. Oprócz samej implementacji zajmujemy się również publikacją gotowych aplikacji czy nadzorujemy ich funkcjonowanie.

Tagi: Tworzenie aplikacji Web, aplikacje na smartfony,

Jesteś zainteresowany?

Złóż zapytanie

Odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Adres:

BIG Group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Poznańska 58a/1
60-853 Poznań