Prace alpinistyczne

Z przyjemnością oferujemy Państwu bogate usługi naszej firmy, a wśród nich prace wysokościowe Poznań. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu, jednakże swoją działalnością zdecydowanie wykraczamy poza ten obszar. Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów i świadczymy usługi na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie, znajomość branży, kompetentny i fachowy zespół – to tylko niektóre z naszych zalet. Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług, a z pewnością nie pożałują Państwo podjętej decyzji.

W dzisiejszych czasach prace na wysokości są niezwykle popularne i obecne w bardzo wielu dziedzinach życia. Wykonywanie ich indywidualnie, własnymi siłami lub przy pomocy niewykwalifikowanych pracowników, jest bardzo niebezpieczne i w wielu takich przypadkach stanowi naruszenie obowiązujących przepisów i może doprowadzić do groźnych wypadków. Aby móc wykonywać prace wysokościowe należy posiadać odpowiednie uprawnienia oraz posiadać orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwskazań do wykonywania prac tego typu. Zachęcamy zatem do zaufania profesjonalistom posiadającym bogate doświadczenie w branży. Nasza firma zatrudnia tylko i wyłącznie wykwalifikowaną oraz rzetelną kadrę, której niestraszne nawet nietypowe zadania.

Jak działamy

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie prac alpinistycznych, dokładając wszelkiej staranności, aby współpraca z naszymi Klientami była owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. W naszej działalności kierujemy się następującym schematem:

  • przygotowujemy rzetelną wycenę;
  • kupujemy niezbędne materiały dostosowane do specyfiki zlecenia;
  • przyjeżdżamy we wskazane miejsce i realizujemy zlecenie.

Wybierając zatem usługi naszej firmy nie muszą Państwo niczym się martwić. Kompleksowość wykonywanych prac jest naszą zasada nadrzędną. Od początku współpracy aż do samego jej końca pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów.

Montaż banerów reklamowych

Nasza firma specjalizuje się w montażu banerów reklamowych. Jeżeli marzy Ci się reklama twojej działalności w widocznym miejscu, wykonamy ją i zamontujemy zgodnie z twoimi zaleceniami. Wykorzystując posiadane doświadczenie, jesteśmy w stanie przygotować konstrukcję pod każdą reklamę. Oferujemy montaż reklam na ścianach i elewacjach budynków oraz konstrukcjach reklamowych na wysokości. Dzięki zatrudnianiu profesjonalnych alpinistów przemysłowych, posiadających uprawnienia IRATA, jesteśmy w stanie zamontować reklamy z użyciem dostępu linowego oraz podnośnika. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, przystosowujemy elewacje i ściany pod montaż reklam. Montujemy także odpowiednio dobrane oświetlenie na budynkach, aby jak najlepiej uwidocznić treść prezentowanych reklam. Działamy na terenie całej Polski, odległość nie jest dla nas problemem.
Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, zainteresowane profesjonalnym przygotowaniem konstrukcji pod reklamę oraz instalacją gotowych banerów.

Tagi: Montaż banerów, montaż banerów reklamowych, montaż reklamy

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Prace instalacyjne na wysokości

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo prace instalacyjne na wysokości. Wykonujemy kompleksową budowę, naprawę i konserwację konstrukcji zlokalizowanych na wysokościach niedostępnych przy użyciu standardowego sprzętu. Zatrudniamy zespół profesjonalnych alpinistów przemysłowych, którzy dzięki posiadaniu prestiżowego certyfikatu IRATA, uprawniającego do prac na wysokościach, są w stanie dokonywać napraw z użyciem dostępu linowegoNasi wykwalifikowani pracownicy dokonają wszelkich prac instalacyjnych na wysokości, włączając naprawę rynien i elewacji, montaż oświetlenia, prace telekomunikacyjne i bieżącą konserwację wskazanych elementów. Zajmujemy się także fachowym montażem konstrukcji na wysokościach. Dzięki nadanym uprawnieniom, nasza brygada wykonuje swoje zadania z zachowaniem maksymalnego poziomu bezpieczeństwa i przestrzeganiem zasad BHP. Z racji dużej mobilności, wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno firmy, jak i osoby prywatne, zgłaszające zapotrzebowanie na wykonanie prac na dużych wysokościach.

Tagi: prace na wysokości, prace instalacyjne na wysokości, prace instalacyjne i montażowe na wysokości

Jesteś zainteresowany?

Montaż drabin pionowych

W swojej ofercie posiadamy montaż drabin pionowych o dowolnej wysokości. Sprawnie zamontujemy wszelkiego rodzaju drabiny, w tym drabiny ewakuacyjne, techniczne i inspekcyjne, umożliwiające kontrolę i konserwację obiektów na wysokościach. Takie drabiny mocowane na stałe są niezbędne w razie potrzeby pokonywania znacznej wysokości. Zlecenia w zakresie montażu drabin pionowych wykonujemy zarówno w nowo projektowanych, jak i już istniejących budynkach. Współpracujemy z producentami drabin pionowych, takimi jak Krause i inni – dzięki temu możemy dobrać i zaproponować klientowi drabiny jak najlepiej dobrane do jego potrzeb. Posiadając zespół wykwalifikowanych alpinistów przemysłowych z dyplomami IRATA, gwarantujemy profesjonalnie wykonaną usługę z zachowaniem wszelkich przepisów i zasad BHP. Działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy każdego, kto potrzebuje porady w zakresie doboru drabin pionowych oraz profesjonalnego montażu tychże drabin.

Tagi: montaż drabin, montaż drabin ewakuacyjnych, montaż drabin pionowych, drabiny pionowe

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Mycie okien i czyszczenie elewacji budynków

Jeżeli szukają państwo firmy, która zajmie się  myciem okien na wysokości oraz czyszczeniem elewacji wielokondygnacyjnych budynków, nasz zespół profesjonalnie zajmie się zleconymi pracami. Oferujemy szybkie i gruntowne mycie okien wysokich budynków – w tym wieżowców, a także czyszczenie i niezbędne naprawy elewacji. Dzięki posiadaniu nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu alpinistycznego i zatrudnianiu przeszkolonych alpinistów przemysłowych, jesteśmy w stanie wykonać bezpiecznie i skutecznie prace na każdej wysokości. Na prace wysokościowe szczycimy się gronem zadowolonych klientów, zarówno osób prywatnych, jak i zarządców spółdzielni, hoteli, deweloperów oraz właścicieli biurowców. Zajmujemy się myciem okien, czyszczeniem i naprawami elewacji w Poznaniu, natomiast w miarę potrzeb jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce na terenie kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich właścicieli i użytkowników budynków, którzy ze względu na znaczną wysokość nie mogą samodzielnie dokonać niezbędnych prac na zewnątrz.

Tagi: mycie okien Poznań, czyszczenie elewacji Poznań, naprawy elewacji, naprawy elewacji Poznań

Jesteś zainteresowany?

Odśnieżanie dachów

Nasza firma profesjonalnie i kompleksowo wykonuje prace wysokościowe między innymi zajmuje się odśnieżaniem dachów. Usuwanie śniegu z dachów jest obowiązkiem właściciela i zarządcy nieruchomości, a zaniedbania w tym zakresie skutkują możliwością otrzymania mandatu oraz negatywnym wpływem na konstrukcję budynku. Nasi pracownicy całościowo zajmą się dbaniem o dach zleceniodawcy, odśnieżając go i skuwając sople lodowe, zagrażające przechodniom. Zatrudnianie wyszkolonych alpinistów przemysłowych z odpowiednimi uprawnieniami oraz posiadanie najnowszej generacji sprzętu alpinistycznego pozwala nam na usuwanie śniegu z dachów nawet na najwyższych budynkach. Działamy, odśnieżając dachy w Poznaniu, a w przypadku zapotrzebowania, dojeżdżamy do klientów zamieszkałych na terenie całego kraju. Profesjonalne podejście do wykonywanych usług pozwala nam cieszyć się szerokim kręgiem klientów, głównie wśród zarządców spółdzielni, hoteli, deweloperów i właścicieli biurowców. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkie osoby, poszukujące wykwalifikowanego zespołu, który szybko i skutecznie zajmie się zalegającym na dachu śniegiem i soplami lodowymi.

Tagi: Odśnieżanie dachów Poznań, odśnieżanie dachów, odśnieżanie hali, odśnieżanie obiektów handlowych

Przykładowe realizacje:

Arborystyka

W swojej pracy zajmujemy się także arborystyką, czyli szeroko rozumianą pielęgnacją drzew. Wyspecjalizowana ekipa szybko i skutecznie usuwa gałęzie oraz zajmuje się wycinką drzew. Wycięcia mogą wymagać zarówno drzewa martwe, zagrażające złamaniem się, jak i drzewa nadmiernie rozrośnięte, negatywnie oddziałujące na okoliczne budynki czy przewody elektryczne i telekomunikacyjne. Korzystając z odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu alpinistycznego oraz zatrudniając kompetentnych alpinistów przemysłowych z certyfikatem IRATA, bez problemu możemy zająć się nawet najwyższymi drzewami. Sprawnie wytniemy drzewa i gałęzie, stosownie do zaleceń klienta. Przyjmujemy zlecenia od spółdzielni, hoteli, deweloperów, właścicieli biurowców i domów prywatnych. Działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkich borykających się z nadmiernie rozrośniętymi drzewami. Jeżeli nie możesz samodzielnie zadbać o ich właściwą pielęgnację, nasz zespół kompleksowo wykona wszystkie prace za ciebie.

Tagi: Wycinka drzew, usuwanie korzeni, wycinanie gałęzi, wycinanie drzew Poznań, arborystyka Poznań, usługi arborystyczne, prace wysokościowe

ZŁÓŻ ZAPYTANIE

ODPOWIADAMY W CIĄGU 15 MIN

Adres:

BIG Group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Poznańska 58a/1
60-853 Poznań