Filmy reklamowe - Filmowanie z drona - Filmy instruktażowe - Animacje 3D

Filmy reklamowe tak.. Jesteśmy tą firmą, która zajmuje się profesjonalnym tworzeniem, nagrywaniem, montażem wszelkich filmów reklamowych i instruktażowych. Animacje 2D/3D to także nasza specjalność. Działamy w branży od wielu lat, dzięki czemu zyskaliśmy miano przedsiębiorstwa rzetelnego, terminowego i zaangażowanego. Nasze projekty zawsze realizujemy z pasją, spełniając wszystkie wymagania stawiane przez klientów. Cenimy estetykę i skrupulatność, dlatego dbamy nawet o najmniejsze szczegóły zleceń. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, by usatysfakcjonować naszych odbiorców i dać im dokładnie to, czego oczekują. W naszej ofercie znaleźć można także filmowanie z drona. Poznań jest miastem, w którym pracujemy i dokładamy wszelkich starań, by finalny produkt był wyjątkowy, atrakcyjny wizualnie i wysokiej jakości.

Obecnie coraz częściej korzysta się z dronów, by skomponować jedyne w swoim rodzaju filmy. Z nami stworzysz zarówno video z powietrza dla biznesu, jak i sfilmujesz ważne wydarzenia w Twoim życiu, np. ślub, chrzciny. Realizujemy także wideofilmowanie imprez masowych, studniówek, spotkań integracyjnych, biegów, meczów, turniejów. Tworzymy również filmy dla agencji nieruchomości czy deweloperów. Korzystamy wyłącznie ze sprzętu najwyższej klasy: użytkowany przez nas dron to urządzenie zaawansowane technologicznie, o dużej stabilności lotu i skutecznej stabilizacji obrazu. Filmy z drona mogą okazać się jedyną w swoim rodzaju pamiątką, a także efektownym zapisem wydarzeń, który można wykorzystać do promocji firmy, regionu czy konkretnych projektów.

W sieci każdy przedsiębiorca powinien dać się poznać jako ekspert w branży i systematycznie budować swoją markę. Mogą w tym pomóc filmy reklamowe, w tym także filmy instruktażowe. Dziś trudno już wyobrazić sobie działania marketingowe bez wideofilmowania. Filmy video w przystępny i bezpośredni sposób przekazują odbiorcom najważniejsze informacje, stanowią dla klientów uwiarygodnienie marki, pomagają im znaleźć rozwiązanie problemów czy wybrać odpowiedni produkt. Filmy dla biznesu przyciągają nowych konsumentów, podkreślając przy tym nowoczesność firmy. Jako reklama doskonale też sprawdzą się animacje 2D/3D. Nasze realizacje to m.in. filmy na strony www czy animacje logo.

Potrzebujesz nowoczesnej animacji? Interesuje Cię produkcja filmów 4K? Zgłoś się do nas! Tworzymy profesjonalne video reklamowe i filmy instruktażowe. Poznań to siedziba naszej firmy, ale realizujemy projekty dla klientów z całego kraju. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Filmowanie z Drona

W zakresie świadczonych usług oferujemy Państwu filmy z drona. Głównie działamy na terenie Poznania i jego okolic, ale również na terenie całego kraju. Nasze filmy lotnicze cechują się wspaniałą perspektywą, ujęciem ogromnych przestrzeni, możliwością szybkiego przemierzania odległości oraz niezwykłą mobilnością bez konieczności omijania przeszkód. Ze względu na te niezwykłe zalety, filmowanie z drona Poznań stało się ostatnio bardzo modne. Wykonujemy bardzo dobrej jakości filmy z użyciem drona, posiadamy profesjonalny sprzęt oraz doświadczoną ekipę oferującą kompleksowość usługi. Pracujemy na najlepszym sprzęcie z możliwością tworzenia filmów w 4K. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych Usługobiorców. Na życzenie Klienta wykonujemy również obróbkę materiału, wraz z dodaniem tekstu czy muzyki, wszystko w zależności od przeznaczenia i celu konkretnego filmu. Tworzone przez nas filmy lotnicze głównie wykorzystywane są do celów marketingowych, jednakże jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Tagi: Filmowanie z drona Poznań, dron Poznań, filmy z drona, filmy lotnicze,

Jesteś zainteresowany?

Filmy reklamowe

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą ofertę w zakresie videofilmowanie Poznań. Pracujemy na terenie miasta, okolic, ale także na obszarze całej Polski. Z pełnym zapałem i pasją tworzymy filmy reklamowe do promocji:

  • eventów;
  • produktów;
  • obiektów.

Jeśli zależy Państwu na sprawnej i szybkiej realizacji zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Tworzone przez nas filmy reklamowe są dopracowane oraz charakteryzują się wysoką jakością dzięki użyciu profesjonalnego sprzętu. Odpowiednie kontrasty, nasycenie barw, ciekawe przejścia oraz efekty – to wszystko znajdą Państwo u nas. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując ofertę do potrzeb konkretnego Klienta. Na specjalne życzenie wykonujemy obróbkę filmu, a także dodajemy do niego określone treści czy wybraną ścieżkę dźwiękową. Zadowolenie naszych Klientów jest priorytetem naszego działania, a więc na każdym kroku staramy się, aby ta współpraca układała się jak najlepiej. Przygotowując filmy reklamowe wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania, a w razie potrzeby służymy profesjonalnym doradztwem.

Tagi: Filmy reklamowe Poznań, videofilmowanie Poznań, vilmowanie Poznań

Jesteś zainteresowany?

Filmy instruktażowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych firm szkoleniowych (i nie tylko) tworzymy ciekawe i inspirujące filmy instruktażowe. Główną przyczyną zamawiania takich filmów, co do zasady, jest chęć ukazania sposobu działania poszczególnych produktów czy też usług. Zwykle wykorzystywane są one w celach szkoleniowych i mają ułatwić odbiór, a także przybliżyć dane zagadnienie. Mając na względzie powyższe, dokładamy wszelkiej staranności, aby dokonywane przez nasza firmę filmowanie produktów było jak najbardziej czytelne i przystępne dla przyszłych odbiorców. Pracując na wysokiej jakości sprzęcie jesteśmy w stanie stworzyć precyzyjne, dokładne animacje, a całość prezentuje się naprawdę okazale i śmiało może być wykorzystywana zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Poza dostarczeniem samego materiału, jakim są filmy instruktażowe, oferujemy także ich obróbkę, wraz z dodaniem tekstu czy też muzyki. Na specjalne życzenie Klienta możemy wykonać pełny zestaw, łączący w sobie zarówno zawartość tekstową jak i muzyczną.

Tagi: Filmy instruktażowe, filmowanie produktów,

Jesteś zainteresowany?

Animacje 2D/3D

W ramach swojej wieloletniej działalności pragniemy przedstawić Państwu swoją ofertę w zakresie tworzenia różnorodnych animacji od podstaw. Wykonujemy animacje reklamowe oraz animacje 3D Poznań. Stolica Wielkopolski oraz jej okolice to nie nasz jedyny obszar działalności, gdyż swoim zakresem obejmuje on teren całej Polski. Każde zlecenie jest dla nas prawdziwym wyzwaniem, podchodzimy do niego z należytą precyzją, a także dbamy o każdy szczegół, aby finalny projekt był na miarę oczekiwań naszych Klientów. Wysokiej jakości sprzęt, na jakim pracujemy, pozwala nam tworzyć niebanalne animacje 3D, które nie tylko cieszą oko, ale są również bogate treściowo. Dobra, atrakcyjna, bogata graficznie animacja przyciąga odbiorców niczym magnes, pozwala pozyskać nowych klientów i jest nieocenionym elementem reklamowym. Przeważnie nasza działalność polega na tworzeniu animacji komputerowych na potrzeby marketingowe. Dzięki współpracy z nami mają Państwo większą szansę na sukces, wypromowanie swojego produktu i zaistnienie na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Tagi: Animacje 3D Poznań, animacje reklamowe,

Jesteś zainteresowany?

Złóż zapytanie

Odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Adres:

BIG Group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Poznańska 58a/1
60-853 Poznań