Arborystyka

Arborystyka to nic innego jak pielęgnowanie drzew metodami alpinistycznymi.

Nasi alpiniści przemysłowi umiejętności arborystyczne nabywali podczas wieloletnich praktyk w najbardziej wymagających środowiskach – w lasach państwowych. O drzewach wiemy wszystko, a przede wszystkim jak bezpiecznie je pielęgnować.

Pielęgnacją drzew, którą posiadamy w ofercie, może być:

  • przycięcie korony drzewa
  • wycinka drzew metodami alpinistycznymi
  • frezowanie korzeni drzewa
  • obalania drzew
  • usuwanie niebezpiecznych konarów
  • sesyjna wycinka drzew (od góry)

 

Tagi: usługi arborystyczne, arborystyka, przycinka drzew, usuwanie korzeni,

Zajmujemy się drzewami w każdej lokalizacji. Jeśli będzie to ekonomicznie uzasadnione, to prace wykonamy przy użyciu drabin i podnośników koszowych. Jeśli dostęp będzie utrudniony – wszystko zrobimy przy użyciu technik linowych. Możesz jednak być pewien, że wszelkie prace wykonamy przede wszystkim bezpiecznie.

Praca naszych arborystów jest bardzo wymagająca, i to od jej efektów zależy bezpieczeństwo wielu osób. Zajmujemy się drzewami, które zagrażają zdrowiu i życiu ludzi znajdujących się w ich pobliżu. Zajmujemy się konarami, które mogą uszkodzić linie wysokiego napięcia lub domy czy ogrodzenia znajdujące się w ich otoczeniu. Skracamy gałęzie i konary wierzchołkowe – czyli prześwietlamy korony drzew tak, by doświetlić miejsca przez drzewa zasłonięte. Wiemy jednak o drzewach dużo i wszystkie nasze prace poprzedzamy rozmowami z klientem, gdzie doradzamy co będzie nie tylko legalne, ale także dobre dla drzewa, a przede wszystkim bezpieczne.

Złóż zapytanie

Odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Adres:

BIG Group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Poznańska 58a/1
60-853 Poznań