Jesteśmy kreatywną agencją reklamową typu all service

Witamy w BIG Group!

Jesteśmy kreatywną agencją reklamową typu all service. Działamy na terenie całej polski jak również poza granicami a nasza siedziba mieści się w Poznaniu. W chwili obecnej posiadamy sieć własnych powierzchni reklamowych w miastach i przy autostradach w całej Polsce. Jesteśmy producentem różnego typu konstrukcji reklamowych. Posiadamy wyspecjalizowaną grupę alpinistów przemysłowych przez co świadczymy usługi związane z dostępem linowym. Wykonujemy zlecenia związane z drukiem, przygotowaniem grafik, stron internetowych jak i podejmujemy się działań niestandardowych.
W naszej grupie posiadamy również dział zajmujący się pracami remontowymi i wykończeniem wnętrz i tworzeniem stoisk targowych. Stale się rozwijamy i poszerzamy zakres usług.

Zrealizowaliśmy już ponad 1500 różnego typu projektów dla firm z wielu branż

Zapraszamy do współpracy.

Poznaj nasz zespół

Stara się o to, by spełnić jak najlepiej wymagania każdego klienta oraz by w pracy panowała przyjemna, rodzinna atmosfera.
Absolwent UE Poznań – Ekonomia
Ulubiony sport: Golf i koszykówka

Filip
CEO

Ładnie biega.

Jacek
CEO

Szybko ogarnia.

Anna
Specjalista ds. kluczowych klientów

Taki jest no…

Andrii
Kierownik budowy

Niepokojąco spokojny.

Szymon
Alpinista

Do rany przyłóż.

Artur
Alpinista

Serio, napisz, zadzwoń. Zobaczymy z jakiej gliny jesteś…

To możesz być Ty!

Serio, napisz, zadzwoń. Zobaczymy z jakiej gliny jesteś…

To możesz być Ty!
Doświadczenie
BigGroup w liczbach
4592
Zadowolonych klientów
8
Lat doświadczenia
1845
Nośników w całej Polsce
7390
Wypitych kaw
Współpracujemy
Klienci którzy nam zaufali
Tak wygląda współpraca z nami.
01
Przyjęcie zlecenia
Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Składając zapytanie telefonicznie czy poprzez formularz warto zawrzeć jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia. To nam pozwoli przygotować rzetelną wycenę i przyspieszy czas realizacji.
02
Wycena
Na etapie wyceny kontaktujemy się z klientem i dobieramy materiały oraz technologie potrzebne do wykonania danego projektu. Jeżeli jest już wcześniej zarezerwowany budżet na ten cel, warto podać nam taką informacje
03
Projekt i wizualizacja
Po ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących danego projektu podpisujemy umowę lub zlecenie i przystępujemy do realizacji zadań.
04
Akceptacja i realizacja
Po podpisaniu umowy niezwłocznie przystępujemy do wykonania zadania. Nasze prace cechuje terminowość i wysoka jakość wykonania.
Masz pytania
Napisz do nas!