Jesteśmy kreatywną agencją reklamową typu all service

Witamy w BIG Group!

Jesteśmy kreatywną agencją reklamową typu all service. Działamy na terenie całej polski jak również poza granicami a nasza siedziba mieści się w Poznaniu. W chwili obecnej posiadamy sieć własnych powierzchni reklamowych w miastach i przy autostradach w całej Polsce. Jesteśmy producentem różnego typu konstrukcji reklamowych. Posiadamy wyspecjalizowaną grupę alpinistów przemysłowych przez co świadczymy usługi związane z dostępem linowym. Wykonujemy zlecenia związane z drukiem, przygotowaniem grafik, stron internetowych jak i podejmujemy się działań niestandardowych.
W naszej grupie posiadamy również dział zajmujący się pracami remontowymi i wykończeniem wnętrz i tworzeniem stoisk targowych. Stale się rozwijamy i poszerzamy zakres usług.

Zrealizowaliśmy już ponad 1500 różnego typu projektów dla firm z wielu branż

Zapraszamy do współpracy.

Poznaj nasz zespół

Stara się o to, by spełnić jak najlepiej wymagania każdego klienta oraz by w pracy panowała przyjemna, rodzinna atmosfera.
Absolwent UE Poznań – Ekonomia
Ulubiony sport: Golf i koszykówka

Filip
CEO

Ładnie biega.

Jacek
CEO

Szybko ogarnia.

Anna
Specjalista ds. kluczowych klientów

Niepokojąco spokojny.

Szymon
Alpinista

Do rany przyłóż.

Artur
Alpinista

Serio, napisz, zadzwoń. Zobaczymy z jakiej gliny jesteś…

To możesz być Ty!

Serio, napisz, zadzwoń. Zobaczymy z jakiej gliny jesteś…

To możesz być Ty!
Doświadczenie
BigGroup w liczbach
4592
Zadowolonych klientów
12
Lat doświadczenia
2126
Nośników w całej Polsce
7390
Wypitych kaw
Współpracujemy
Klienci którzy nam zaufali
Tak wygląda współpraca z nami.
01
Przyjęcie zlecenia
Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Składając zapytanie telefonicznie czy poprzez formularz warto zawrzeć jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia. To nam pozwoli przygotować rzetelną wycenę i przyspieszy czas realizacji.
02
Wycena
Na etapie wyceny kontaktujemy się z klientem i dobieramy materiały oraz technologie potrzebne do wykonania danego projektu. Jeżeli jest już wcześniej zarezerwowany budżet na ten cel, warto podać nam taką informacje
03
Projekt i wizualizacja
Po ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących danego projektu podpisujemy umowę lub zlecenie i przystępujemy do realizacji zadań.
04
Akceptacja i realizacja
Po podpisaniu umowy niezwłocznie przystępujemy do wykonania zadania. Nasze prace cechuje terminowość i wysoka jakość wykonania.
Masz pytania
Napisz do nas!