Kreacja/CI - Profesjonalna Identyfikacja wizualna firmy - Obsługa graficzna firm - Projektowanie logotypów Poznań

Identyfikacja wizualna jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna – logotypy, a także inne charakterystyczne oznaczenia, często są właśnie tym, co wpływa na postrzeganie nas i zapamiętywanie przez potencjalnych klientów. Nasza firma z Poznania oferuje wysokiej jakości usługi w zakresie identyfikacji wizualnej. Zajmujemy się, między innymi, projektowaniem logotypów oraz tworzeniem materiałów i gadżetów reklamowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wsparciu przedsiębiorców podczas procesów budowania marki oraz działań promocyjnych. Dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do tematu, możemy zaoferować wysokiej jakości obsługę, która ukierunkowana jest głównie na pracę nad rozpoznawalnością firmy.

W naszej ofercie znajduje się obsługa graficzna, a także wizualizacje 3D, które można wykorzystać naprawdę w szerokim zakresie. Możemy również zaproponować projektowanie ulotek, projektowanie wizytówek, jak również projektowanie logo Poznań. W wielu przypadkach przydatnym rozwiązaniem nieraz okazują się także gadżety reklamowe, które mogą posłużyć jako drobne upominki dla kontrahentów, czy innych współpracujących z firmą osób. Nasze projekty graficzne tworzone są z pasją i zaangażowaniem, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klienta.

Wykonujemy także rozmaite projekty materiałów reklamowych, których głównym zadaniem jest przyciągnięcie uwagi odbiorcy, a także przedstawienie mu komunikatów marketingowych. Zapraszamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą postawić na rzetelność oraz przejrzystość współpracy oraz szybkość wykonywania poszczególnych działań. Z naszych zobowiązań wywiązujemy się terminowo, a jednocześnie jesteśmy elastyczni i preferujemy indywidualne podejście do każdego klienta.

Oprócz wykonania projektu, drukujemy przygotowane materiały i wysyłamy zamówienie na wskazany nam adres lub – jeśli taki przypadek ma akurat zastosowanie – montujemy w konkretnym miejscu dany nośnik informacji. Usługi w zakresie identyfikacji wizualnej są istotnym filarem budowania rozpoznawalności przedsiębiorstwa. Konkurencja na rynku jest duża, dlatego kreatywne podejście oraz zaangażowanie są w tym aspekcie absolutnie kluczowe.

Branding i projektowanie logo

Wejście na rynek silnym krokiem łączy się ze skutecznym budowaniem świadomości, jeśli chodzi o świeżą markę. Jeśli poszukują Państwo wykwalifikowanych specjalistów i wysokiej klasy grafików, którzy mogą pochwalić się sukcesami i bogatym portfolio w dziedzinie, jakim jest branding Poznań, dobrze Państwo trafili. Odpowiemy na różnorodne potrzeby i w efektywny sposób wykreujemy podstawy, które pozwolą  na utrzymanie pozytywnego wizerunku w oczach przyszłych konsumentów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala na produktywne projektowanie logo Poznań, czy wykreowanie podstaw, jakimi jest księga znaku. Nasi klienci nie martwią się o zawyżone koszty. Zapewniamy korzystne warunki przy maksymalnym zadowoleniu z zaprezentowanej oferty. Zapraszamy na spotkanie, które na pewno będzie początkiem owocnej współpracy. Stworzona wspólnie z nami identyfikacja wizualna, stanie się koncepcją wyróżniającą Państwa markę na rynku, dzięki czemu oferowane produkty i usługi, głęboko zakorzenią się w umysłach kontrahentów.

Sprawdź nasze realizacje tutaj.

Tagi: Identyfikacja wizualna, projektowanie logo Poznań, projektowanie logotypów, branding, ci, księga znaków

Przykładowe realizacje:

Jesteś zainteresowany?

Ulotki, broszury, teczki, wizytówki

Kooperacja z nami przy tworzeniu gamy projektów graficznych dla konkretnej marki łączy się nie tylko ze skuteczną komunikacją, ale również z profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia. Nasza doświadczona kadra grafików i ich spojrzenie na dane zamówienie, pozwala na projektowanie ulotek zapadających w pamięć. Dokładamy wszelkich starań, aby współpracujący z nami klient, był maksymalnie zadowolony z efektu finalnego. Częsty kontakt w celu aprobowania zarysu propozycji utwierdza obie strony o właściwym kierunku działań i zapewnia o poprawności całej idei. Nasze bogate portfolio obejmuje również projektowanie wizytówek oraz projekty materiałów reklamowych, typu teczki czy broszury. Kompleksowe działanie pozwoli zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze. Zajmujemy się też drukiem finalnym oraz wysyłką materiałów reklamowych pod wskazany adres. Zaproponowana przez nas oferta, na pewno spotka się z  zainteresowaniem. Nasza najlepsza rekomendacja, to zadowolony klient. Proszę zadzwonić i przekonać się na własnej skórze, jak łatwo i bezpiecznie się z nami pracuje.

Tagi: Projekty materiałów reklamowych, projekty graficzne, gadżety reklamowe, obsługa graficzna,

Jesteś zainteresowany?

Gadżety reklamowe

Pozostawienie po sobie konkretnego śladu w umysłach konsumentów, jest bardzo istotnym elementem w identyfikacji marki na rynku. Specjalizujemy się w przygotowaniu wszechstronnego projektu na podstawie specyficznych potrzeb naszego klienta. Nasza doświadczona kadra, z przyjemnością wesprze Państwa w dokonaniu najlepszego wyboru z szerokiej oferty tysiąca różnych gadżetów reklamowych, jaką proponujemy. Naszą kreację opieramy tylko na najnowszych trendach i aktualnych katalogach produktów. Proponowane przez nas gadżety reklamowe Poznań, są wysokiej jakości trwałymi narzędziami promocji, z praktycznym aspektem, który jest tak ważny dla propagowania danej marki. Świetnym przykładem są długopisy reklamowe dające możliwość graweru wybranej nazwy bądź informacji. W ten sposób spersonalizowany drobiazg, pozostanie na rynku przez długi czas. Działamy kompleksowo, od projektu poprzez wykonanie i wysyłkę. Współpraca z nami jest łatwa, prosta i przyjemna. Przekonaj się sam.

Tagi: Tworzenie materiałów i gadżetów reklamowych, gadżety reklamowe Poznań, gadżety reklamowe

Jesteś zainteresowany?

Projekty graficzne

Zaistnienie marki w mediach typu internet, TV i prasa jest jednym z najistotniejszych elementów promocji. Spójny pomysł łączący w sobie ideę jakości, którą chcecie Państwo przekazać oraz element zaskoczenia odbiorcy, jest na wyciągnięcie ręki. Poprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy tworzenia kompleksowego przekazu. Projekty graficzne Poznań przygotowane przez nasz doświadczony zespół, będą nie tylko konkurencyjne, ale również nietuzinkowe. Sugerujemy tylko innowacyjne rozwiązania trafiające do konsumenta. Obróbka zdjęć, jaką proponujemy w naszej ofercie, będzie idealnie dopasowana do całej koncepcji zaplanowanej kampanii promocyjnej marki. Skupiamy się na detalach. Korzystamy tylko z nowoczesnego sprzętu, który pozwala nam na zaproponowanie materiałów i rozwiązań najwyższej jakości przy krótkich terminach realizacji. Nasze działania obejmują również przygotowanie materiałów do druku. Zapraszamy na spotkanie, na którym z radością zaproponujemy wstępny zarys satysfakcjonujących Państwa rozwiązań.

Tagi: Identyfikacja wizualna, projekty graficzne,

Jesteś zainteresowany?

Wizualizacje 2D i 3D

Zwieńczeniem każdej skutecznej kampanii reklamowej, promującej konkretne produkty i ich funkcjonalność, powinny być ciekawie zaproponowane wizualizacje 3D Poznań, jak i wizualizacje 2D Poznań. Przedstawione w ten sposób produkty, zyskują na odbiorze optycznym, docierają do klienta oraz obrazują złożone procesy technologiczne w przystępny sposób. Doświadczenie, bogate portfolio i indywidualne podeście do każdego zlecenia, pozwala nam na precyzyjne odpowiadanie na Państwa potrzeby. Nasze projekty są wysokiej jakości produktami o wyjątkowo realistycznym przekazie. Tak wysoki poziom, zapewnia nam nowoczesny sprzęt, z którego korzystamy na co dzień. Jeżeli zależy Państwu również na krótkim terminie realizacji, odpowiadamy na te potrzeby. Zapraszamy również do współpracy firmy, które wcześniej nie korzystały z tego typu rozwiązań. Podczas pierwszego spotkania, dokładnie wyjaśnimy zalety tego promocyjnego narzędzia i przedstawimy wstępną ofertę opartą na Państwa potrzebach.

Tagi: Wizualizacje 3d, wizualizacje wnętrz, wizualizacje produktów, animacje 3d

Jesteś zainteresowany?

ZŁÓŻ ZAPYTANIE

ODPOWIADAMY W CIĄGU 15 MIN

Adres:

BIG Group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Poznańska 58a/1
60-853 Poznań