Prace remontowe - Profesjonalne wykończenia wnętrz biur i mieszkań

Bazując na długoletnim doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości branży, pragniemy zaoferować Państwu wykończenia wnętrz i domów Poznań. W swojej pracy stawiamy na fachowość, rzetelność i terminowość. Działamy nie tylko w Poznaniu, ale również na terenie całej Polski. Jesteśmy zgranym zespołem, świadczącym kompleksowe usługi remontowe. Od wielu lat nieprzerwanie funkcjonujemy na rynku nieustannie powiększając grono naszych zadowolonych Klientów.

Przykładowe realizacje

Przedsiębiorcy oraz osoby prywatne

W swojej działalności nie ograniczamy się do wąskiego grona odbiorców. Świadczymy usługi zarówno dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak również dla osób prywatnych.

Specjalizujemy się w remontach biur i sklepów, dopasowując metody i sposób wykonania do konkretnego lokalu. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje, a w razie potrzeby służymy profesjonalnym doradztwem. Wykończenia wnętrz są dla nas niezwykle istotnym elementem. Dokładamy wszelkich starań, aby finalny produkt cieszył oko naszych Klientów, a biura które modernizujemy nabrały nowego charakteru oraz stylu. Wykonane przez nas wykończenia wnętrz biur i sklepów, poparte pozytywnymi opiniami Inwestorów, są najlepszym dowodem na jakość i rzetelność świadczonych usług. Nasza firma zajmuje się również kompleksowym wykończeniem hal magazynowych, a więc niestraszne nam wielkie metraże i kubatury.

Nasza działalność obejmuje także remonty mieszkań i domów. Podążając za panującymi trendami oraz nowoczesnymi, przemyślanymi rozwiązaniami, oferujemy Państwu niebanalnie wykończone mieszkania pod klucz. W tym zakresie współpracujemy z deweloperami, dzięki czemu oddane mieszkanie jest idealnie dopasowane do potrzeb i preferencji konkretnego Klienta. Kierując się najnowszymi technologiami stawiamy również nacisk na inteligentny dom Poznań i prężnie rozwijamy się w tym zakresie.

Zaufaj specjalistom

Nasza firma  zatrudnia wyłącznie fachowców z wielu branż, dzięki czemu jesteśmy w stanie działać szybko i kompleksowo. Wybierając nasze usługi mają Państwo gwarancję profesjonalizmu, dokładności z dbałością o najmniejsze szczegóły oraz pełnej odpowiedzialności za powierzone nam zadanie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Usługobiorców.

W ramach swojej działalności wykonujemy:

 • wykończenie wnętrz pod klucz;
 • malowanie i szpachlowanie ścian;
 • remonty kuchni i łazienek;
 • instalacje oraz pomiary elektryczne;
 • instalacje niskoprądowe;
 • instalacje wod.-kan. oraz c.o.

Remonty mieszkań i domów – sprawnie, szybko i rzetelnie. Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie modernizacji oraz wykończenia biur i sklepów, a także remontów mieszkań i domów. Zatrudniamy fachową kadrę, działamy kompleksowo wykorzystując najlepsze materiały. Specjalizujemy się także w oddawaniu mieszkań pod klucz. Gwarantujemy profesjonalizm, przyjazną atmosferę i owocną współpracę.

Remonty i wykończenia wnętrz mieszkań i domów

Nasza firma profesjonalnie wykonuje prace wykończeniowe zarówno w mieszkaniach jak i w domkach jednorodzinnych. Wykończenia wnętrz to nasza praca oraz pasja, przywiązujemy wagę do każdego detalu, dzięki czemu oddawane przez nas lokale są dopracowane i godne podziwu. Realizujemy remonty domów, a także remonty mieszkań na terenie Poznania i okolic. Nasza ekipa budowlana Poznań, należy do jednych z lepszych w mieście, wyróżniamy się fachowością, kompleksowością, zatrudniamy wyłącznie specjalistów mających doświadczenie w branży. Oferujemy sprawną współpracę, szybkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny.

Mężczyzna malujący ściany

Malowanie i szpachlowanie ścian

W ramach swojej działalności oferujemy Państwu malowanie oraz szpachlowanie ścian. . Proponowane przez nas prace malarskie są wykonywane z dużą starannością, a efekt końcowy satysfakcjonujący.  Posiadamy nowoczesny sprzęt, a więc mają Państwo gwarancję, iż szpachlowanie ścian, którego się podejmujemy zostanie wykonane dobrze i solidnie. Podczas swojej pracy zwracamy baczną uwagę na czystość i porządek Zdajemy sobie sprawę z tego, iż każdy remont niesie ze sobą ryzyko bałaganu, jednakże staramy się zminimalizować te negatywne, uboczne skutki prac remontowych, jednocześnie dbając o maksymalne zadowolenie naszych Klientów.

Montaż instalacji elektrycznej

Instalacje i pomiary elektryczne

Z powodzeniem wykonujemy instalacje elektryczne Poznań. Roboty instalacyjne oraz pomiary elektryczne nie stanowią dla nas żadnego problemu, gdyż dysponujemy wykwalifikowaną siłą roboczą, a także posiadamy całe zaplecze techniczne i niezbędny, nowoczesny sprzęt. Poza kompleksowymi instalacjami elektrycznymi, oferujemy Państwu również pomiary natężenia światła. W swojej pracy jesteśmy solidni, terminowi, świadczymy usługi wysokiej jakości i posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia. Zlecając nam zadania, mają Państwo pewność, iż zajmują się tym prawdziwi fachowcy.

Hydraulik montujący instalacje wod-kan

Instalacje wod-kan oraz c.o.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz wybitnej znajomości branży, pragniemy przedstawić naszym Klientom ofertę w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych. Kompleksowo zajmujemy się wykonywaniem przyłączy, używamy wyłącznie sprawdzonych i trwałych materiałów od najlepszych producentów, zatem gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Centralne ogrzewanie Poznań to również dziedzina, w której mogą Państwo na nas liczyć, wybierając np. ogrzewanie tradycyjne, bądź – zyskujące na popularności – podłogowe.

Podłogi i posadzki

Zajmujemy się profesjonalnym wykańczaniem podłoży. Montaż podłóg jest niezwykle istotnym elementem i niejednokrotnie przesądza o wyglądzie całego pomieszczenia, nadając mu określony styl i charakter. Dopiero później dobieramy inne elementy, a więc warto zatrzymać się chwilę przy tym znaczącym momencie, jakim jest montaż posadzek. Nasza profesjonalna ekipa wykorzystuje tylko dobre jakościowo materiały, a  ponadto zapewnia transport do klienta. Pracujemy na materiałach takich jak: panele, drewno, płytki. Kładziemy również listwy przypodłogowe gwarantując kompleksowość danej usługi.

Pracownik kładzący płytki - remont łazienki

Remont kuchni i łazienek

Świadczymy fachowe usługi remontowe oraz wykończenia wnętrz takich jak kuchnia czy łazienka. Funkcjonalne zabudowy kuchenne ułatwiają codzienność, wprowadzają ład i mają niezwykłe walory estetyczne. Montaż kuchni świadczymy od podstaw. Nasza działalność w tym zakresie obejmuje:

 • stworzenie odpowiedniego projektu;
 • wycenę;
 • montaż wymarzonej kuchni na wymiar bądź też kuchni gotowej.

Również remont łazienki zasługuje na indywidualnie dopasowany projekt, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów – projektujemy i wykańczamy łazienki. Stosujemy nowoczesne i modne materiały, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się pięknie i solidnie wykończoną, designerską łazienką.

instalacje inteligentne - smart home na telefonie

Inteligentne instalacje

Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się montażem inteligentnych instalacji na terenie całego kraju. Działamy sprawnie i szybko, stawiając na rzetelność i innowacyjność. W dzisiejszym zabieganym świecie jakże ważna jest możliwość kontroli nad całym domem, a także jego otoczeniem. Zdalne sterowanie bramą, roletami, ogrzewaniem czy klimatyzacją – któż z nas nie chciałby pozwolić sobie na taki luksus? Rozwiązania takie są na wyciągniecie ręki! Wystarczy, że skorzystają Państwo z usług naszej firmy.

Wśród naszego bogatego asortymentu oferujemy Państwu:

 • montaż alarmów;
 • instalacje niskoprądowe;
 • zdalne sterowanie bramami i roletami;
 • sterowanie ogrzewaniem oraz klimatyzacją.

Jesteś zainteresowany?

Kompleksowe wykończenia biur i sklepów

Nasza firma w swej zróżnicowanej ofercie świadczy usługi w zakresie wykończenia biur i sklepów. Nie ograniczamy się do jednego, konkretnego terenu i swoją działalnością obejmujemy obszar całej Polski. Posiadamy elastyczną ofertę, dopasowaną do potrzeb określonego Klienta, tak więc zapraszamy do współpracy zarówno małych przedsiębiorców, jak i duże firmy. Z pewnością znajdą Państwo u nas to, czego szukają.

Zajmujemy się szeroko rozumianymi pracami remontowymi. Wykonywane przez nas remonty biur inspirowane są najnowszymi katalogami, w razie potrzeby doradzamy naszym Klientom najlepsze rozwiązania, dopasowane do konkretnego lokalu. Przeprowadzamy kompleksowe remonty sklepów, uwzględniając przy realizacji zlecenia preferencje Usługobiorcy, określoną kolorystykę czy schematy. W ramach swojej działalności współpracujemy z architektami, a także branżowcami z wielu dziedzin, dzięki czemu oddawane przez nas lokale dopracowane są w każdym detalu.

Prace, które wykonujemy to m.in.:

 • malowanie;
 • szpachlowanie;
 • instalacje wod-kan oraz c.o.;
 • instalacje elektryczne;
 • instalacje niskoprądowe;
 • kuchnie i łazienki – remont, a także od podstaw;
 • wnętrza pod klucz.

Jesteś zainteresowany?

Mieszkania pod klucz – współpraca z deweloperami

Pragniemy przedstawić ciekawą ofertę w obrębie wykończenia mieszkań pod klucz. Jesteśmy profesjonalną firmą działającą na terenie całego kraju, która od lat trudni się tym tematem, zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i wciąż poszerza swoje horyzonty. Swoją działalność opieramy na ścisłej współpracy z deweloperami oraz z architektami. Ponadto działamy na indywidualne zlecenie Klienta, dopasowując nasze propozycje do Państwa osobistych preferencji i upodobań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na względzie specyfikę miejsca i jego oryginalność.

Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi Klientami układała się pomyślnie, działamy według wypracowanego schematu:

 • prezentujemy projekt aranżacji wnętrza;
 • podpisujemy umowę z Klientem;
 • realizujemy projekt;
 • przekazujemy Klientowi lokal gotowy do odbioru.

W dodatku w swojej ofercie posiadamy pakiety wykończenia mieszkań: basic, premium oraz luxury. Różnią się one standardem i oczywiście są zróżnicowane cenowo. Deweloperom oferujemy możliwość sprzedaży tychże pakietów bezpośrednio dla Klientów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Posiadamy wiele zrealizowanych mieszkań pod klucz na terenie Poznania, Wielkopolski oraz całego kraju. Cieszymy się dobrą renomą i ustawicznie dbamy o rozwój firmy.

Jesteś zainteresowany?

Kompleksowe wykończenia hal magazynowych i budynków przemysłowych

Jesteśmy firmą wykonującą wykończenia wnętrz hal i magazynów, od lat działamy na terytorium całej Polski zwiększając grono naszych zadowolonych Klientów. Powierzone nam zadania wykonujemy sprawnie, fachowo i terminowo. Do każdego Zleceniobiorcy podchodzimy indywidualnie, dopasowując ofertę do jego konkretnych potrzeb. Kompleksowo świadczymy remonty hal magazynowych, zatrudniamy ekipę profesjonalistów oraz posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne. Dzięki właściwemu przygotowaniu oferujemy Państwu szybkie terminy realizacji. Chętnie podejmujemy także współpracę z deweloperami podczas budowy i remontów hal produkcyjnych, magazynowych, a także budynków przemysłowych. Jesteśmy otwarci na różne propozycje i z pełnym zapałem i zaangażowaniem podejmujemy się nowych zleceń.

W ramach swojej działalności oferujemy m.in. takie prace wykończeniowe jak:

 • malowanie;
 • szpachlowanie ścian;
 • stawianie ścianek karton gips;
 • wylewanie posadzek.

Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy cenią usługi dobrej jakości w atrakcyjnych cenach.

Jesteś zainteresowany?

Elewacje budynków

Odpowiednio, dokładnie i precyzyjnie wykonana elewacja jest prawdziwą ozdobą każdego domu, warto zatem zaufać profesjonalistom i powierzyć to zadanie doświadczonej firmie, takiej jak nasza. Wieloletnia działalność, zadowoleni Klienci, okazałe realizacje na terenie całej Polski, solidność i profesjonalizm – to nasza wizytówka i coś co nas wyróżnia. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, działamy dynamicznie i sprawnie. Dbając i szanując Państwa czas, dokładamy wszelkiej staranności, aby jak najszybciej zrealizować powierzone nam zadanie. Kierując się wieloletnim doświadczeniem, w razie potrzeby służymy profesjonalnym i rzetelnym doradztwem.

Trudnimy się odnową elewacji budynków już istniejących, a wśród tych prac można wymienić: czyszczenie elewacji, malowanie, odnowienie tynków. Posiadamy nowoczesny sprzęt, bazujemy wyłącznie na sprawdzonych i profesjonalnych środkach. Wykonujemy trwałe elewacje chroniące budynek, odporne na warunki atmosferyczne oraz wilgoć. Ponadto świadczymy ocieplanie ścianbudynków od podstaw. Prace wykonywane są w sposób kompleksowy i sprawny.

Tworzone przez nas elewacje są nie tylko wytrzymałe i praktyczne, ale także posiadają niebywałe walory estetyczne. Zapraszamy do podjęcia współpracy!

Jesteś zainteresowany?

ZŁÓŻ ZAPYTANIE

ODPOWIADAMY W CIĄGU 15 MIN

Adres:

BIG Group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Poznańska 58a/1
60-853 Poznań