Reklama Września czeka na Ciebie!

powierzchnia reklamowa we wrześni

W naszej ofercie znajduje się bardzo ciekawa powierzchnia reklamowa – jest to miejsce pod reklamę we Wrześni. Miasto to jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków produkcyjno – usługowych w Wielkopolsce. Jest ono doskonale położone i skomunikowane. Położenie przy węźle autostradowym daje możliwość dojazdu do centrum Poznania w niemalże 30 minut – jest to krócej niż zwykły dojazd do pracy mieszkańca Poznania. Siedzibę we Wrześni ulokował ostatnio Volkswagen – są tam aktualnie produkowane np. wszystkie sprzedawane w Europie pojazdy Volkswagen Crafter.

Dzięki wielu podobnym inwestycjom, Września stała się nie tylko ważnym punktem dla budowy zakładu produkcyjnego, ale ciekawym miejscem dla życia. Zamożność mieszkańców i ich poziom konsumpcji wzrósł. Tym samym reklama w mieście Września stała się jeszcze bardziej atrakcyjna i niesie za sobą bardzo duży zwrot z inwestycji.

Mając to na uwadze oferujemy klientom topowe lokalizacje reklamowe w tym mieście, dostępne do wynajmu już od dziś. Dysponujemy kilkoma bardzo ciekawymi miejscami pod reklamę. Są to:

Reklama we Wrześni przy ulicy Miłosławskiej

Reklama we Wrześni przy ulicy Moniuszki

Reklama we Wrześni pryz ulicy Słowackiego 5

Reklama we Wrześni pryz ulicy Słowackiego 27

 

 

Każda z tych powierzchni ma oczywiście bardzo atrakcyjne ceny najmu i szeroką dostępność terminów pod wynajem. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu przygotowania idealnie skrojonej oferty.

Aby przeczytać o innych reklamach w miastach Wielkopolski, polecamy spojrzeć na wpis o reklamie w Kościanie:

Reklama Kościan to nasza najnowsza realizacja w Wielkopolsce