Reklama Kościan to nasza najnowsza realizacja w Wielkopolsce

wielki format kościan

W naszej ofercie posiadamy nie tylko powierzchnie reklamowe w Poznaniu i największych miastach Polski. Docieramy także do klientów mogących szukać informacji np na temat reklama Kościan.

Przy ostatniej realizacji postawiliśmy na reklamę w uroczym mieście w Wielkopolsce. Kościan jest położony na ważnej trasie tranzytowej pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem. Stanowi to świetne miejsce do promocji usług bądź produktów. Miastem tym interesuje się wiele firm i zakładów produkcyjnych. Systematyczna polityka promocyjna miasta daje bardzo dobre rezultaty – w ciągu ostatnich kilku lat w mieście siedzibę swą założyło kilkanaście dużych firm produkcyjnych, gdzie pracę znalazło wielu mieszkańców regionu. Wszystko to powoduj, że Kościan jest coraz bardziej atrakcyjnym reklamowo miejscem.

Powierzchnia jaką dysponujemy, zwana także jako reklama kościan,  położona jest w centrum miasta, zaraz przy miejskim rynku. Jest to świetna lokalizacja, nastawiona zarówno na ruch pieszy, jak i samochodowy. Reklama ta ma powierzchnię ponad 40m2 i pełne ekologiczne oświetlenie led. Sprawia to, że jest doskonale widoczna zarówno w dzień jak i w nocy.

Pełna specyfikacja reklamy dostępna jest pod adresem powierzchnia reklamowa w Kościanie