Znaki przestrzenne.

znaki przestrzenne

Od wielu lat naszymi naturalnymi partnerami są deweloperzy. To właśnie dla nich wielokrotnie przygotowywaliśmy kompleksowe oznakowanie inwestycji i przeróżne znaki przestrzenne. Nasze prace zaczynają się już na etapie budowy, tzw dziury w ziemi. To nikt inny, a właśnie BIG Group przygotowuje pierwsze informacje dla przyszłych właścicieli mieszkań.

Zaczynamy od personalizowanych tablic BHP, wykonanych ze spienionego PCV lub styroduru.

Następnie projektujemy, mierzymy i wykonujemy ogrodzenie placu budowy. Ogrodzenie, które malujemy, wyklejamy lub okładamy zadrukowanymi okładzinami banerowymi.

W strategicznych punktach budowy ustawiamy konstrukcje reklamowe backlight, gdzie eksponowane są informacje o cenach i dostępności przyszłych mieszkań i powierzchni biurowych.

Projektujemy i wykonujemy mieszkania pokazowe oraz biura obsługi klientów – czy to w tymczasowych kontenerach, czy w satelitarnych lokalizacjach oddalonych od placu budowy

Następnie drukujemy i montujemy siatki reklamowe na rusztowaniach okalających budynki.

Na następnych etapach wykonujemy całkowite wewnętrzne branding inwestycji. W sklad takich prac wchodzą tabliczki na windy, numeracja pięter, numeracja mieszkań, pionowe oznakowanie parkingów, podjazdów, hal garażowych czy nawet siłowni. Te elementy bowiem dają inwestycji ten ostatni bardzo potrzebny szlif, zamykający cały projekt.

Na poniższych zdjęciach znajdują się elementy oznakowania – znaki przestrzenne z numeracją mieszkań na poznańskich Ogrodach. W ostatnim roku pracowaliśmy dla wielu firm, jak choćby Skanska czy Jakon.

Zapraszamy do kontaktu.