Remonty w Poznaniu? Także BIG Group

remonty

Oprócz wielu innych prac w ofercie, wykonujemy także remonty. Czy będzie to malowanie hal z podnośników koszowych czy z użyciem alpinistów, czy układanie glazury w łazience nowego salonu sprzedaży – jesteśmy dla Ciebie.

Od wielu lat zajmujemy się pracami budowlanymi i remontowymi. Nasza podstawowa ekipa pracowników to 6 wykwalifikowanych osób będących w stanie wykonać takie prace jak:

  • układanie płytek w każdym możliwym rozmiarze
  • stawianie ścianek w suchej zabudowie z płyt GK, profili wzmocnionych lub standardowych, płyt GKB, wzmocnień z MDF lub przy użyciu porothermu czy pustaków Silka
  • wykańczanie łazienek – przez montaże odpływów liniowych, instalacje wod-kan, biały montaż a na oprawach led w podsufitce kończąc.
  • malowanie – zarówno ręczne jak i natryskowe przy użyciu agregatów
  • posadzki, podłogi, wylewki, układanie styropianu pod ogrzewanie podłogowe – wszystko dosłownie, co można zrobić z posadzką, a czego domaga się klient
  • rozbiórki, demontaże i czyszczenie obiektów przed remontami – to też robiliśmy i wiemy jak należy to wykonywać
  • montaże okien połaciowych i drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Krótko mówiąc – jeśli chodzi o remonty, to wiemy jak i czym je robić. Jesteśmy grupą ludzi, która posiada umiejętności i narzędzia, które wiemy jak użyć.

Jesteśmy do dyspozycji właśnie teraz. Z powodów przesunięć terminów na kilku budowach mamy czas dla Ciebie. I jak mówimy teraz, to znaczy teraz. Możemy zacząć u Ciebie już jutro, we wtorek 10.12.2019. Jeśli masz więc prace, które należy wykonać już teraz a efekty ich muszą być widoczne przed świętami Bożego Narodzenia 2019, to świetnie się składa. Zadzwoń do nas, ustalmy terminy i wykonajmy tę pracę.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o zakresie naszych prac.

A przechodząc tutaj bardzo łatwo się z nami skontaktujesz i uzyskasz najbardziej konkurencyjną na rynku wycenę.