Reklamy wielkoformatowe – nocą przyciągają uwagę!

Reklamy wielkoformatowe przede wszystkim

Kampanie outdoorowe wielkoformatowe to nasza główna działalność. Przede wszystkim Oferowane przez nas nośniki wielkoformatowe  to kompleksowa realizacja zaczynając od projektowania reklamy, poprzez jej wydruk, transport, następnie instalację, monitoring i serwisowanie aż po demontaż i ekologiczną jej utylizację. Z pewnością są jest to medium, które dociera do najszerszego grona potencjalnych klientów. Dlatego też szczególnie polecamy je firmom działającym na zasadach B2C.

Miasto nocą

Centrum miasta budzi się do życia nocą. Kolorowe światła, latarnie, neony i reklamy. Pośród nich – Twoja ! To niesamowite jakie wrażenie robi ekspozycja nocna. Wyobraź sobie Twoją kampanię reklamową jeszcze bardziej widoczną w nocy!

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja!

Godnym uwagi jest fakt, że nasze nośniki reklamowe znajdują się przede wszystkim w ścisłym centrum największych miast Polski, takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Szczecin, Wrocław i Gdańsk. Niewątpliwie są to miejsca, gdzie mieszka większość Twoich klientów. Nasze reklamy wielkoformatowe umieszczamy przy zatłoczonych skrzyżowaniach oraz wiecznie zakorkowanych ulicach, dzięki czemu Twoja reklama dociera do jak największej ilości potencjalnych klientów. Wielki format daje Ci możliwość jeszcze bardziej zaistnieć we świadomości klientów oraz pokazać konkurencji Twoją obecność na rynku. W związku z tym, nie zwlekaj i zobacz, gdzie mogą zwisnąć Twoje reklamy wielkoformatowe!

Bądź na bieżąco z naszymi nowymi realizacjami Tutaj