Reklama Google AdWords – pokaż się w sieci!

reklama google Adwords

Skuteczna reklama Google AdWords

O potędze marketingu internetowego nie trzeba długo opowiadać. Każdy, kto choć trochę interesuje się reklamą może zauważyć, iż dla wielu marek to właśnie internet jest głównym źródłem pozyskiwania Klientów. Reklama Google AdWords to stosunkowo niski koszt oraz możliwość dokładnego targetowania, tzn. dotarcia do głównej grupy docelowej marki.

Wdrażanie i prowadzenie reklam Google AdWords

Jednym ze sposobów na skuteczną reklamę online jest kampania adwords. Jest to narzędzie udostępnianie przez Google, które pozwala na wyświetlanie reklam potencjalnym klientom. Osoby zajmujące się reklamami w sieci Google doskonale wiedzą, jakie zasięgi można osiągnąć przy nie dużym budżecie. Jednak, aby nasze reklamy były skuteczne to oprócz dobrego ustawiania grupy docelowej oraz odpowiedniego budżetu należy także zadbać o przemyślną kreację.

Wyszukiwarka Google jest w tym przypadku pomocna i pozwala stworzyć m.in. reklamę graficzną korzystając z obrazków na naszej stronie internetowej. Jednakże czasem chcemy pokusić się o reklamę niestandardową, która prezentuje szczególne treści. W takich sytuacjach dobrze jest skorzystać z umiejętności profesjonalnego grafika, który przygotuje odpowiednią reklamę.

Remarketing, który przyciąga uwagę

Remarketing, czyli reklama graficzna w Google AdWords to tak zwana reklama śledząca. Jest skierowana do tych internautów, którzy wcześniej odwiedzili Twoją witrynę. Działa ona w oparciu o pliki cookies i wyświetla się na stronach internetowych, które współpracują z wyszukiwarką Google. Oznacza to jej widoczność na prawie wszystkich popularnych serwisach.

Uwielbiamy!

Takie zlecenia to dla nas chleb powszedni :). Wielu naszych Klientów chętnie korzysta z pomocy naszego grafika i zamawia stworzenie niebanalnego projektu reklamy do remarketingu i skutecznego wdrożenia kampanii AdWords dla swojej witryny internetowej 😉

Jeśli i Ty potrzebujesz pomocy w prowadzeniu skutecznego remarketingu zadzwoń do nas: 784 784 244 lub napisz: info@biggroup.pl.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź Tutaj Poznaj naszą ofertę 🙂

Bądź na bieżąco z naszymi nowymi realizacjami Tutaj