Reklama autostrada

reklama autostrada

Reklama to nasze drugie imię. Nie przesadzamy. Tak już mamy. Tak zaczęliśmy i będziemy to robić tak długo jak będzie to możliwe. A reklama autostrada A2 to chyba nasze ulubione miejsce. Znajduje się tam kilkanaście autostradowych powierzchni reklamowych naszej firmy. Przekłada się to na ponad 1.500 m2 powierzchni reklamowej dostępnej pod wynajem. Każdą z takich powierzchni każdego dnia mija około 35.000 pojazdów. Na sieci naszych nośników reklamy na autostradzie A2 daje to więc ponad pół miliona kontaktów z reklamą każdego dnia! Porównując koszty różnych typów reklamy, daje to niemalże 1zł za 1000 kontaktów z reklamą. Przykładowo przy reklamie telewizyjnej CPM zawsze sięga ponad 15zł za 1000 kontaktów z reklamą.

Nasze nośniki reklamowe widoczne są nawet z ponad kilku kilometrów. Czytelność przekazu reklamowego oczywiście różni się w zależności od grafiki znajdującej się na reklamie. Ale jeśli nas posłuchasz możesz być pewien, że Twój przekaz będzie czytelny przez minimum 20 sekund jazdy samochodem obok reklamy.

Tutaj znajdziesz wszystkie nasze nośniki autostradowe znajdujące się przy autostradzie A2 Poznań – Warszawa.

Nie da się po prostu ukryć – reklama outdoorowa zlokalizowana przy autostradzie to najtańszy sposób dotarcia do mobilnego i masowego klienta. Reklama autostrada? Tylko BIG Group. Zadzwoń, napisz lub nas odwiedź – na pewno zaspokoimy Twoje potrzeby reklamowe!