Montaże reklam

montaż reklamy poznań

Kompleksowe montaże reklam towarzyszą nam od początków firmy.

Zaczynaliśmy od montaży banerów przy budowie naszych autostradowych konstrukcji reklamowych. Były to konstrukcje o bardzo dużych, nawet jak na dzisiejsze czasy, wymiarach. Pojedyncza standardowa konstrukcja reklamowa Big Group ma wymiary 12x12x2.5m. Daje to ok. 140m2 powierzchni reklamy na każdej z obu stron. Banery jakie na nich montowaliśmy są pełnymi powlekanymi winylami o trwałości koloru dochodzącej nawet do 5 lat. Ciężar właściwy banera i strefy wiatrowe w jakich są one montowane, wymagał od nas wielu przygotowań i specjalistycznych rozwiązań. Oczywiście daliśmy radę. Banery na konstrukcjach reklamowych wiszą nieustannie od wielu lat a nieliczne przypadki to awarie spowodowane kradzieżami elementów montażowych.

Powyżej opisane montaże banerów na konstrukcjach dały początek naszemu działowi montaży reklamy wizualnej. Potrafimy zamontować wszystko do wszystkiego – stwierdzenie co prawda odważne, ale poparte także setkami różnych prac, montażami drabin i pomyślnych realizacji reklamy outdoorowej.

Wykonujemy montaże reklam wielkoformatowych i tych mniejszych. Wykonujemy montaże reklam na wysokościach jak i tych bezpośrednio z ziemi. Montujemy reklamy wymagające angażu kilkunastoosobowych ekip oraz te, które z powodzeniem wykona jedna osoba. Montaż reklam może być wykonany w Wielkopolsce lub w każdym miejscu w Europie a nawet na świecie.

Jesteśmy dla Ciebie – zadzwoń i porozmawiajmy o Twoich pomysłach. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc.