Litery przestrzenne z dibondu

Litery przestrzenne z dibondu

Litery przestrzenne z dibondu

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i produkcją kasetonów reklamowych, oznaczeń, tabliczek, pylonów i wszelkiego rodzaju znaków i napisów w bryłach naściennych. Oczywiście obejmuje to również litery przestrzenne z dibondu. Z pewnością jeden z najpopularniejszych materiałów do tworzenia oznakowania przestrzennego to aluminiowe płyty kompozytowe, czyli wcześniej wymieniony dibond. Ze względu na m.in. na jego niesamowicie szeroką game kolorystyczną, wytrzymałość na różne warunki atmosferyczne oraz możliwość frezowania do przeróżnych kształtów szczególnie mocno polecamy go naszym klientom.

Ponieważ nasz zespół projektowy wspiera naszych klientów w procesie planowania i projektowania identyfikacji wizualnej, a ekipa wykonawcza profesjonalnie i terminowo wykonuje zlecone nam zadania, dlatego współpraca z nami to czysta przyjemność.

Daj nam znać czego potrzebujesz, a z pewnością pomożemy Ci dobrać odpowiednią formę wyrazu dla Twojej firmy. Dysponujemy szerokim zakresem środków i materiałów, między innymi kasetony, pylony reklamowe i litery przestrzenne.

Wisienka na torcie !

Podobnie do CI, oznakowanie przestrzenne to niezwykle istotny element komunikacji z klientem. Wyobraź sobie, jak Twoje biuro czy recepcja wyglądałyby bez podświetlanego i imponującego oznakowania?
Z pewnością to jest właśnie wisienka na torcie zaprojektowanego z dbałością o najmniejsze szczegóły pomieszczenia. Panele, litery, logotypy, cenniki – wszystko wykonane profesjonalnie i estetycznie.

Dlatego, jeśli chcesz aby Twój lokal wyglądał profesjonalnie? – współpracuj z profesjonalistami !

Działamy !

W związku z tym działamy kompleksowo. Od projektu – do montażu !

Przejrzyj fotki z najnowszej realizacji 😉

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź Tutaj i poznaj naszą ofertę 🙂

Bądź na bieżąco z naszymi nowymi realizacjami Tutaj