Ledony – oznakowanie inwestycji Skarbówka na poznańskich Wierzbięcicach

Identyfikacja wizualna inwestycji to jak już ostatnio wspominaliśmy zestaw wielu elementów układanki, które pasować do siebie po prostu muszą. W przypadku Skarbówki, oprócz wspomnianych wcześniej charakterystycznych kolorowych numerów lokali, mamy także bardzo ciekawy świetlny element.

Na korytarzach inwestycji zastosowaliśmy nowoczesne ledony. Konstrukcje te są wariacją na temat neonów, hybrydą, w której klasyczny kształt neonów połączyliśmy z nowoczesnym źródłem światła  – czyli diodami sąd led samsung. Powstaje w ten sposób napis, który świetnie wygląda zarówno gdy jest włączony jak i wyłączony. W przypadku Skarbówki ledony służą podkreśleniu młodzieżowego charakteru inwestycji oraz delikatnemu ambientowemu podświetleniu przestrzeni na korytarzach. Te strategicznie rozmieszczone napisy dają bardzo ciekawy efekt w momencie gdy automatyczne oświetlenie wygasza się z powodu braku ruchu. Nie tylko według nas, ale sądząc po opiniach mieszkańców, wyglądają one po prostu bardzo bardzo ładnie 🙂

A energooszczędność i trwałość diód led (ok 50.000h) daje nam i inwestorowi pewność, że ślad węglowy jaki po sobie zostawiamy jest tak mały jak to tylko możliwe. 

I pamiętajcie proszę – jeśli zainteresowani jesteście zamieszkaniem w tej ciekawej lokalizacji to z dobrych źródeł wiemy, że zostało tam jeszcze kilka ciekawych lokali na sprzedaż (szczegóły na https://www.skarbowka.com/)