Identyfikacja wizualna – nie tylko wielki format

Identyfikacja wizualna w formie kalendarzy

Identyfikacja wizualna dla firm

Jako agencja reklamowa zajmujemy się również kompleksowo całym CI (Corporate Identity) – tj. identyfikacja wizualna firmy. Dlatego też dla naszych klientów bardzo chętnie projektujemy logo, często pomagamy przy tym w samym wymyśleniu nazwy, bądź hasła reklamowego. Wybieramy kolory oraz cały charakter przekazu. Tworzymy całość spójnej identyfikacji wizualnej, tak aby pasowała do branży, w której działa klient i jednocześnie wyróżniała się w tłumie.

Współprace na tym polu zaczynamy od…. poznania się! 🙂 Na początku zgłębiamy się więc w branże klienta, poznajemy jego firmę, produkty i usługi, które oferuje oraz jego bezpośrednią konkurencję. Na podstawie tych informacji oraz po wysłuchaniu oczekiwań klienta zabieramy się dzieła. Aby identyfikacja wizualna była spójna musimy wiedzieć, jakie wrażenie firma chce zrobić na swoich docelowych odbiorach. W końcu jak Cię widzą, tak Cię piszą. Po przedstawieniu kilku propozycji i ich dokładnemu omówieniu dopracowujemy projekty i przekazujemy wszystko Klientowi 🙂

Gadżety zgodne z brandingiem

Po dopięciu identyfikacji wizualnej na ostatni guzik z pewnością warto zadbać o szczegóły. Gadżety reklamowe, czyli wszelkiego rodzaju druki firmowe, kalendarze personalizowane, ulotki, katalogi, wizytówki,  i inne upominki firmowe. Dobieramy ich style, kształty, kolory i rodzaje, tak aby spójne były z całością CI. Ponieważ we współczesnym świecie reklamy możliwości są praktycznie nieograniczone, wybór jest szczególnie trudny.

Nowa identyfikacja wizualna dla Twojej firmy!

Chcesz coś innego, coś nietypowego? Dla Ciebie i twojej firmy chętnie zaprojektujemy nowy branding Twojej firmy!

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź Tutaj i poznaj naszą ofertę 🙂

Bądź na bieżąco z naszymi nowymi realizacjami Tutaj