Wykończenia wnętrz biurowych – działamy z rozmachem!

wykończenia wnętrz

Nie tylko marketing?

Pogoda nie rozpieszcza… Ale co to dla nas? Na szczęście tym razem działamy pod dachem 😉 Konkretniej mówiąc: wykończenia wnętrz. Tym razem pracujemy nad sufitami, które montujemy razem z Porr przy budowie Business Garden!

Big Group to agencja reklamy zintegrowanej, ale przede wszystkim najważniejszy dla nas jest rozwój! Działamy po to, aby sprostać wymaganiom i potrzebom klienta. To przecież idealny sposób na rozwój. 😉 Dlatego powstają kolejne działy z zakresu naszych usług.

Kompleksowo. Działamy z rozmachem!

Godnym uwagi jest kompleksowość naszych usług!
Planujesz otwarcie nowego oddziału swojej firmy – nam możesz zlecić all service (od remontu biura, poprzez CI i stronę www aż do promocji Twojej marki na platformach internetowych oraz w kampaniach outdoorowych).

Wykończenia wnętrz, remont i modernizacja

Zajmujemy się wykończeniem wnętrz budynków biurowych i sklepów. Zatrudniamy fachowców z wielu branż, w związku z czym zapewniamy najwyższą jakość. Wykonujemy: malowanie, szpachlowanie, kuchnie, łazienki, instalacje wod-kan, c.o. elektryczne, niskoprądowe i wszystko czego trzeba aby wnętrze wykończyć pod klucz, tak abyś Ty był pewien, że współpracujesz z profesjonalistami 😉

Do dzieła!

Z pewnością mamy wiele realizacji biur i sklepów na terenie całego kraju, ale tym razem czeka nas praca na prawie 80 000 m² nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej Business Garden oraz wykonanie 7000 m2 sufitów! Do dzieła! 😉

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź Tutaj i poznaj naszą ofertę 🙂

Bądź na bieżąco z naszymi nowymi realizacjami Tutaj