Kampania reklamowa dla inwestycji mieszkaniowej

Chwalimy się:)

Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą SJM Apartments w kwestii powadzenia działań marketingowych i PR’owych dla ich inwestycji mieszkaniowej Bułgarska 59. Marketingiem dla Bułgarskiej 59 zajmujemy się kompleksowo, począwszy od pomysłu, a skończywszy na wdrożeniu działań. Dlatego, gdy deweloper zlecił nam stworzenie oryginalnej kampanii reklamowej dla inwestycji, od razu ochoczo wzięliśmy się do pracy. I tak powstała kampania „Kup mieszkanie, odbierz samochód”, a w rzeczywistości do zgarnięcia oprócz samochodu jest również skuter oraz bon na wakacje.

Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że to właśnie agencja reklamowa z Poznania – Big Group jest odpowiedzialny za pomysł, przygotowanie oraz przeprowadzenie tej kampanii 🙂

Duma i zaszczyt spowodowany zaufaniem, jakim obdarzył nas deweloper przy przygotowaniu tak dużej i bez wątpienia kosztownej kampanii to jedno. Inną kwestią jest też to, iż jesteśmy przekonani o tym, że promocja „Kup mieszkanie, odbierz samochód” jest na prawdę atrakcyjna.

Gorąco polecamy inwestycję Bułgarska 59 i mieszkania, które budowane są na tym adresie. Szczególnie 14 mieszkań promocyjnych 🙂 Kupując jedno z nich możecie zgarnąć zupełnie za darmo Fiata 500, skuter Piaggio Liberty lub bon na wakacje za 9000 zł. Oczywiście dla tych, którzy zamiast prezentu wolą kupić mieszkanie w niższej cenie, deweloper przygotował rabaty na kupno mieszkania o równowartości samochodu, skutera lub wycieczki. Szczegółową ofertę znajdziecie na stronie internetowej dewelopera -> tutaj. Oferta jest ważna od 15 lipca do 15 października 2017!

  • agencja reklamowa poznań

Inne posty w aktualnościach: