Wykończenia wnętrz – szybko i profesjonalnie

Komfortowe biuro podstawą sprawnej obsługi klienta

Estetycznie wyglądające miejsce obsługi klienta jest niezwykle ważnym czynnikiem w budowaniu pozycji silnej marki. Nowe wnętrze z nowoczesnymi elementami budzi zaufanie oraz przyciąga uwagę klientów. Któż z nas nie lubi przebywać w ładnych pomieszczeniach? Z takim właśnie założeniem zgłosiła się do nas Enea. Firma dzięki, której możemy do woli korzystać z urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Nowe biura wg naszego projektu możecie odwiedzić w: Stargardzie Szczecińskim, Żarach, Szczecinie, Szamotułach, Zielonej Górze i Pile.

Tą realizacją dowodzimy, że Big Group to nie tylko reklama zewnętrzna, ale także wszelkie prace wspierające firmy w procesie komunikacji z klientem – także wystrój punktu obsługi. Nowe biuro, które zaprojektowaliśmy i wyremontowaliśmy dla Enea idealnie wpasowuje się w klimat branży oraz identyfikację wizualną firmy.

Dla nas nie ma granic

Właśnie kupiłeś nowe mieszkanie i zastanawiasz się jak je wykończyć? Znudził Ci się już stary design w biurze i pragniesz zmian? Obojętnie jaki przyświeca Ci cel, pomożemy Ci spełnić marzenia o wygodnym, zadbanym i atrakcyjnym miejscu do życia lub efektywnej pracy.
Zlecenie zrealizujemy szybko i rzetelnie – zadzwoń już dziś: 784 784 244  lub napisz: info@biggroup.pl

Więcej informacji o remontach znajdziesz w zakładce prace remontowe 🙂