Targi Mieszkań i Domów 2018!

Targi Mieszkań i Domów

W miniony weekend odbyły się Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu. Jest to wydarzenie, na które przybywa ogromna ilość Twoich potencjalnych klientów. Mogą spotkać się z Tobą bezpośrednio i zapytać o każdy szczegół dotyczący Twojej realizacji czy produktu, który oferujesz. Konkurencja na Targach tego typu jest naprawdę ogromna więc ważnym jest aby pokazać swój profesjonalizm i zaprezentować swoją firmę z jak najlepszej strony.

Pierwsze wrażenie – stoisko targowe

Stoisko targowe to najważniejszy punkt uczestnictwa w Targach. To ono może przykuć uwagę klienta oraz zapewnić pierwsze wrażenie. Warto chyba aby stoisko wywarło jak najlepsze wrażenie 😉 Nasza ekipa jest stworzona do tego, aby Ci w tym pomóc! Całe przedsięwzięcie jakim jest uczestnictwo w Targach jest czasochłonne oraz wymaga skupienia się na wielu ważnych aspektach. Ale dlaczego Ty masz się tym martwić, skoro my jesteśmy ekipą, która zadba o wszystko kompleksowo!

Od ogółu do szczegółu, czyli współprace rozpoczynamy od zaprojektowania stoiska targowego, dobrania odpowiednich materiałów oraz sposobu montażu. Pózniej razem z Tobą dopracujemy szczegóły, takie jak ulotki, ekspozytory, kwiatki, gadżety i co tylko dusza zapragnie 😉 Dzień przed targami dostarczymy wszystkie materiały na miejsce i nasz doświadczona ekipa zamontuje wszystko z największa dbałością o szczegóły. Po targach, jak to w usłudze kompleksowej, wszystko zostanie przez nas rozmontowane.

Obecni !

Oczywiście i tym razem braliśmy udział w Targach Mieszkań i Domów jako wykonawca kilku stoisk targowych.
Poniżej krótka fotorelacja naszych realizacji :