Reklama zewnętrzna – jak Cię widzą tak Cię piszą

litery 3d

Reklama zewnętrzna – Nowy Rynek w Poznaniu

Z pewnością kojarzycie tak potężną markę jak Skanska. Bezsprzecznie należy ona do czołówki światowych firm zajmujących się działalnością budowlaną i deweloperską. W związku z inwestycją Nowy Rynek w Poznaniu mieliśmy zaszczyt współpracować ze Skanską, a dokładniej została przez nas stworzona reklama zewnętrzna. 

Ponieważ ogólnie wiadomo, że oznakowanie przestrzenne to nasza specjalność, dlatego z niekłamaną przyjemnością podchodzimy do tego typu zleceń. W rezultacie razem ze Skanska zrobiliśmy 2 logotypy.

Logotyp Franklin na wysokości 6 piętra!

Najpierw wykonaliśmy logotyp zewnętrzny FRANKLIN TEMPLETON. Ponieważ litery wykonaliśmy z plexi black & white każda z liter w dzień jest czarna a nocą świeci równym białym światłem. Jednocześnie podświetlone są one oczywiście wysokiej klasy modułami led. Wszystkie litery przestrzenne rozłożyliśmy są na szerokość 12m.

Wiadomo, że uwielbiamy skomplikowane zadania na wysokości – niemożliwych zleceń dla nas nie a tym bardziej na wysokościach 😉

Następnie wykonaliśmy dwa napisy przestrzenne wewnątrz budynku. Zrobiliśmy je z PCV spienionego 10 mm, a lico tych liter przestrzennych to szczotkowany dibond srebrny o grubości 3mm.

Neony, czyli reklama zewnętrzna w stylu retro

Wydaje się, że neony to relikt przeszłości, a jednak wracają do łask w nowoczesnym wydaniu. W związku z tym faktem do naszej oferty wkroczyły również neony – z dumą zamontowaliśmy piękny biały neon idealnie przez Skanska zaprojektowany do wnętrza. Godnym uwagi jest sposób montowania neonu. Został przytwierdzony do ścianki stworzonej z ażurowych profili drewnianych. Ponieważ celem zlecenia było zamontowanie tak neonu aby sprawiał wrażenie, że „wisi w powietrzu”  było ono wymagające niesamowitej precyzji.

Podsumowując – High Five dla Skanskiej za udaną współpracę 😉
Czekamy na kolejne wyzwania !

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź Tutaj i poznaj naszą ofertę 🙂

Bądź na bieżąco z naszymi nowymi realizacjami Tutaj