Prace remontowe – szybko i profesjonalnie

Komfortowe biuro podstawą sprawnej obsługi klienta

Estetycznie wyglądające miejsce obsługi klienta jest niewątpliwie ważnym czynnikiem w budowaniu pozycji silnej marki. Nowe wnętrze z nowoczesnymi elementami przede wszystkim budzi zaufanie oraz przyciąga uwagę klientów. Bezsprzecznie każdy z nas lubi przebywać w ładnych pomieszczeniach! Dlatego z takim właśnie założeniem zgłosiła się do nas Enea: abyśmy wykonali dla nich prace remontowe. W związku z tym zleceniem m.in. położyliśmy nowe podłogi, wykończyliśmy ściany, sufity. Następnie  wykonaliśmy prace aranżacyjne, takie jak montaż umeblowania, sprzętów oraz oznakowania przestrzennego wewnątrz każdego z BOKu. Chociaż nie były to najprostsze zlecenia, wykonanie ich było przyjemnością. Konkludując, zrobiliśmy kawał dobrej roboty 😉

W rezultacie nowe biura wg naszego projektu możecie odwiedzić w: Stargardzie Szczecińskim, Żarach, Szczecinie, Szamotułach, Zielonej Górze i Pile.

Tą realizacją dowodzimy, że Big Group to nie tylko reklama zewnętrzna, ale także bezwątpienia wszelkie prace  remontowe wspierające firmy w procesie komunikacji z klientem – w tym wystrój punktu obsługi. Nowe biuro, które zaprojektowaliśmy i wyremontowaliśmy dla Enea na pewno idealnie wpasowuje się w klimat branży oraz identyfikację wizualną firmy.

Prace remontowe: dla nas na pewno nie ma granic

Załóżmy, że właśnie kupiłeś nowe mieszkanie i zastanawiasz się jak je wykończyć? Znudził Ci się już stary design w biurze i pragniesz zmian? Obojętnie jaki przyświeca Ci cel, niewątpliwie pomożemy Ci spełnić marzenia o wygodnym, zadbanym i atrakcyjnym miejscu do życia lub efektywnej pracy.
Oczywiście zlecenie zrealizujemy szybko i rzetelnie – zadzwoń już dziś: 784 784 244  lub napisz: info@biggroup.pl

Więcej informacji o remontach znajdziesz w zakładce remonty 🙂

Bądź na bieżąco z naszymi nowymi realizacjami Tutaj