Ogrodzenie placu budowy – banery reklamowe.

Jako agencja reklamy zintegrowanej od dawna przejmujemy na siebie nie tylko etap projektowania, ale cały proces produkcyjno montażowy. W tym przypadku realizowaliśmy kompletny branding inwestycji, w tym 'upiększyliśmy” ogrodzenie placu budowy o banery reklamowe. A cały proces nie jest tak łatwy jak mogłoby się wydawać:

  1. W pierwszym etapie zmierzyliśmy wszystkie segmenty ogrodzenia i wspólnie z klientem ustaliliśmy jego potrzeby i grupę docelową, do której kierować będziemy komunikację.
  2. Następnie nasz zespół graficzny przygotował projekty uwzględniające potrzeby klienta i uwarunkowania powierzchni gdzie banery zostaną zamontowane.
  3. W kolejnym etapie wydrukowaliśmy banery, używając odpowiednich materiałów i wykończenia – tak, by montaż był łatwy i trwały.
  4. Zwieńczeniem procesu był montaż banerów. Wykonany musiał być jak zwykle „na wczoraj” i oczywiście przy działającym placu budowy i ciężkich maszynach pracujących w pobliżu. Nie było to oczywiście problemem, bo taka jest nasza montażowa codzienność – w tym mamy praktykę i z każdymi warunkami doskonale radzimy sobie od wielu lat 🙂