Czym są linki sponsorowane i kampanie remarketingowe

Oferowana przez BIG Group usługa linków sponsorowanych polega na zamieszczeniu reklamy na szczycie wyszukiwania Google. Jest to cel biznesowy każdej firmy. Tylko 5% użytkowników wyszukiwarek przechodzi na drugą i kolejne podstrony. Będąc na drugiej podstronie firma traci 95% potencjalnych klientów.

Linki sponsorowane

Są niezwykle przejrzystym i wygodnym modelem reklamy w Internecie. System rozliczania linków sponsorowanych opiera się na koszcie za kliknięcie (ang. CPC – Cost per Click) – oznacza to że opłata jest pobierana nie za wyświetlanie Twojej reklamy ale za realnych użytkowników klikających na reklamę i przechodzących na Twoją stronę.

Inwestując niewielkie kwoty, firma jest w stanie zaistnieć w wynikach wyszukiwania i płacić jedynie za prawdziwych klientów oraz osoby zainteresowane reklamowanym produktem.

Kampania remarketingowa

Jest to forma reklamy „podążającej za użytkownikiem” mająca na celu ponowne zachęcenie użytkownika do wejścia na stronę. Pozwala na dotarcie do klientów z sieci Google, która posiada ponad 50 tysięcy witryn w Polsce.
Bardzo efektywny rodzaj reklamy.