Gdzie się reklamować w sezonie wakacyjnym?

Sezon urlopowy w pełni, a co za tym idzie tłumy na dworcach i lotniskach. Dlaczego by więc nie wykorzystać wzmożonego ruchu w tych miejscach w celach reklamowych?

Skuteczność dobrej reklamy często określa się na podstawie liczby odbiorców. Dlatego przygotowując kampanię reklamową należy dobrze zastanowić się, jaki typ reklam wybrać, aby zostać zauważonym przez dużą liczbę potencjalnych klientów. A przecież na dworcach i lotniskach potencjalnych klientów nie brakuje.

Dworzec Główny w Poznaniu

Jedną z lokalizacji, która przypadła do gustu naszym Klientom jest przejście podziemne na Dworcu Głównym w Poznaniu. Codziennie drogę na perony pokonuje ok. 70 tys. podróżnych. Podświetlane banery typu backlight oraz citylight rzucają się w oczy, dzięki czemu z dużym prawdopodobieństwem zostaną zauważone nawet przez tych, którzy gonią za swoim pociągiem 🙂

Reklamuj się na Dworcu Głównym w Poznaniu! Do Twojej dyspozycji są 4 duże reklamy typu backlight oraz 8 mniejszych typu citylight. Reklama dworzec PKP – zapraszamy do kontaktu!

Inne posty w aktualnościach: