#twojstary w Poznaniu

Powierzchnie wielkoformatowe – reklama w Poznaniu

Gdy #twojstary pojawił się w centrum Poznania od razu wzbudził zainteresowanie mieszkańców. Pytań „kim jest Twój stary?” nie było końca. Tajemnica została jednak wkrótce odkryta, a hasztagiem #twójstary określono Stary Browar – jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Poznaniu, będący nie tylko jego symbolem, ale przede wszystkim miejscem, gdzie setki poznaniaków codziennie robi zakupy, korzysta z usług czy po prostu spędza czas.

Kampania reklamowa okazała się być strzałem w dziesiątkę, dlatego też miło nam, że jesteśmy jej częścią. Skuteczne działania wymagają efektywnych narzędzi. Dlatego też na potrzeby tej kampanii przygotowaliśmy podświetlaną reklamę wielkoformatową znajdującą się na ul. Kościuszki. Tak wielki format na pewno nie umknął uwadze kierowców oraz przechodniów, którzy codziennie poruszają się tą trasą do pracy, szkoły czy na spacer.

Chcesz, żeby o Twojej kampanii mówili na mieście? Zainwestuj w narzędzia reklamowe, które pozwolą zmaksymalizować liczbę odbiorców. Jeśli chcesz być jak #twójstary skontaktuj się z nami i zapytaj o powierzchnie wielkoformatowe na ul. Kościuszki.

Inne posty w aktualnościach: