O Firmie

BIG Group Sp. z o.o. Sk. jest jednym z wiodących operatorów outdoorowych nośników wielkoformatowych w Polsce. Jeśli interesuje Państwa reklama wielkoformatowa, siatki na kamienicach i budynkach, wielkoformatowe powierzchnie reklamowe przy autostradach i drogach ekspresowych to trafili Państwo na dobrą stronę.

Znajomość specyfiki działania poszczególnych branż, nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze optymalnej dla Państwa działalności lokalizacji powierzchni reklamowej.

Specjalizujemy się w budowie i wynajmie konstrukcji reklamowych przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych w Polsce oraz w reklamie zewnętrznej na kamienicach, budynkach oraz konstrukcjach w prestiżowych lokalizacjach i centrach miast.

Naszym celem jest pomoc Klientom w dotarciu do jak największej liczby odbiorców. Staramy się pracować szybko i rzetelnie, tak, by współpraca z nami była przyjemnością.

Jesteśmy firmą kompetentną i nowatorską. Rozwijamy się po to, by przeprowadzać jeszcze efektywniejsze kampanie reklamowe.

Stale modyfikujemy i poszerzamy naszą ofertę, czyniąc reklamę zewnętrzną medium coraz skuteczniejszym, dopasowanym do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.