Nowe biuro dla Enea

Komfortowe biuro podstawą sprawnej obsługi klienta

Estetycznie wyglądające miejsce obsługi klienta jest niezwykle ważnym czynnikiem w budowaniu pozycji silnej marki. Nowe wnętrze z nowoczesnymi elementami budzi zaufanie oraz przyciąga uwagę klientów. Któż z nas nie lubi przebywać w ładnych pomieszczeniach? Z takim właśnie założeniem zgłosiła się do nas Enea. Firma dzięki, której możemy do woli korzystać z urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Nowe biura wg naszego projektu możecie odwiedzić w: Stargardzie Szczecińskim, Żarach, Szczecinie, Szamotułach, Zielonej Górze i Pile.

Tą realizacją dowodzimy, że Big Group to nie tylko reklama zewnętrzna, ale także wszelkie prace wspierające firmy w procesie komunikacji z klientem – także wystrój punktu obsługi. Nowe biuro, które zaprojektowaliśmy i wyremontowaliśmy dla Enea idealnie wpasowuje się w klimat branży oraz identyfikację wizualną firmy.

Jeśli Twoja firma również potrzebuje eleganckiego i dopasowanego do potrzeb punktu obsługi klienta lub biura skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie wyjątkowe miejsce.

Reklamy Poznań: +48 784 784 244.

Inne posty w aktualnościach: