Big Group na Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom (zarówno w przenośni, jak i dosłownie!) naszą ofertę zaprezentowaliśmy na Targach Mieszkań i Domów 9 i 10 września. Kto był ten, mamy nadzieję, natknął się na nasze stoisko na miejscu E32 🙂

Big Group to agencja reklamowa, która prowadzi kompleksowe usługi pr’owo-marketingowe dla deweloperów. Wspieramy liczne inwestycje mieszkaniowe poprzez realizację kampanii reklamowych na najwyższym poziomie, co bezpośrednio wpływa na dobrą sprzedaż mieszkań danej inwestycji.

Targi Mieszkań i Domów to nie tylko możliwość bezpośredniej prezentacji oferty mieszkaniowej potencjalnym nabywcom, ale także miejsce spotkań praktyków działających w tej branży. Podczas weekendu targowego można zdobyć liczne kontakty oraz wymienić doświadczenia, co może zaprocentować w przyszłości. Z takim też założeniem wystawiliśmy naszą ofertę na Targach, mając świadomość tego, że dajemy deweloperom możliwość zapoznania się z ofertą doświadczonej w branży deweloperskiej agencji marketingowej, która chętnie pomoże przy realizacji działań reklamowych.

Nasze stoisko mimo niedużych rozmiarów prezentowało się pięknie 🙂 Taaaak… jesteśmy z niego bardzo dumni! Do tego profesjonalna obsługa stoiska oraz miła, można by rzec nawet rodzinna atmosfera to nasz przepis na sukces, jako wystawcy na targach.

Bardzo lubimy organizować eventy, także dla naszych Klientów. Na tym polu czujemy się, jak ryba w wodzie 🙂 Teraz pozostały wspomnienia, które zamieszczamy poniżej w krótkiej fotorelacji 🙂

Inne posty w aktualnościach: